Zasygnalizuj

Jaką opaskę fitness wybrać?

Zadaj pytanie Karolllla 2000Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 1 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 28 lis 2016 o 16:09
Hej, trochę ostatnio uprawiam sportu i doszłam do wniosku, że opaska fitness, która rejestruje tętno i mierzy parametry bardzo by mi się przydała.
Jaki model wybrać? Na co zwracać uwagę?
Macie dla mnie jakieś rady?
Będę zobowiązana!
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Na pewno warto zwrócić uwagę na żywotność baterii - to jest ważne. Poza tym - sprawdź, jakie parametry monitoruje opaska - czy takie, na których Ci zależy? Zwykle w podstawowej opcji jest tętno, ale niektóre działają tez naszą aktywność w nocy (monitor snu).
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Firma Polar produkuje różne opaski. Musisz podjąc decyzję, czy chcesz ją mieć całą dobę na ręce - wtedy dużo zależy od Twojego stylu, bo opaska musi pasować do Twoich ubrań i pracy. Czy wolisz zakładać ją tylko na czas ćwiczeń.

Tu są np. opaski całodobowe: https://www.polar.com/pl/produkty#pf11=1
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jestem ciekawa, czy wybrałaś już jakąś opaskę. Jakie opcje brałaś pod uwagę?
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja mam Xiaomi i uważam, że to jest genialny wynalazek.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Kup sobie lamax bfit, tania prosta w obsłudze a do tego długo trzyma na baterii a apka na telefon to kosmos!
Karolllla 2000Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 1 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 28 lis 2016 o 16:09
A jaka jest appka do tego?
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!