Forum Hi-Tech

Forum wsparcia informatycznego

Wyniki (239)

Jak nagrać rozmowę telefoniczną na smartfonie?

 Rozwiązany

Witajcie, mam Samsunga Galaxy S2. Chciałabym nagrać rozmowę telefoniczną, którą prowadzę przez telefon. Kiedy włączam dyktafon, wszystko wygląda dobrz...

Ostatnia odpowiedź na 24 kwi 2015 by
katon09

Jak przywrócić google w firefox?

 Rozwiązany

Hejka, mam taki problem, jak wyszukuję czegoś na pasku w Firefoxie to zamiast wyników Google pojawia mi się jakieś Open DS i inne wyniki, ja chcę Goog...

Ostatnia odpowiedź na 16 cze 2014 by
Wiewiora4

Powiadomienia głosowe na poczcie mailowej jak włączyć?

 Rozwiązany

Dobry wieczór, w pracy używam Outlooka 2013 i mam tam taką opcję, że słysze dźwięk jak przychodzi nowy email, coś jak dźwięk smsa, chciałabym to ustaw...

Ostatnia odpowiedź na 30 cze 2014 by
Wiesia

Jak zrobić sumę wartości w kolumnie w mysql?

 Rozwiązany

Witam i z góry dziękuję za propozycje

Ostatnia odpowiedź na 16 cze 2014 by
Piotrek9798

Myszka klika dwa razy - co robić?

 Rozwiązany

Kiedy klikam w coś myszką - ona klika dwa razy. Dlaczego? Czy muszę kupić nową mysz?

Ostatnia odpowiedź na 13 cze 2014 by
Piotrek9798

Jak usunąć sweetim search z przeglądarki internetowej?

 Rozwiązany

Witam. Mój system to Windows 7, a przeglądarka konkretnie Firefox.

Ostatnia odpowiedź na 7 gru 2015 by
morx

Nie działa wi-fi w telefonie

 Rozwiązany

Witam, telefon mój to Samsung Galaxy i jak jestem w domu i mam wifi, to Internet jest na wszystkich komputerach, tylko na moim telefonie się nie łączy...

Ostatnia odpowiedź na 12 cze 2014 by
Orzeł

Czy smartfon może być routerem?

 Rozwiązany

Mam internet w telefonie. Czy mogę udostępniać z niego internet - np. dla laptopa? Jak można włączyć /aktywować coś takiego?

Ostatnia odpowiedź na 12 cze 2014 by
Martusia

Czy mój szef widzi, co piszę na fb?

 Rozwiązany

hej, przeczytałam właśnie wpis o dziewczynie, która zwolnili z pracy z a to, że napisała na FB niegatywnego posta o szefowej. Słabo. I tak się zastan...

Ostatnia odpowiedź na 10 gru 2014 by
olka

Co to jest widget?

 Rozwiązany

Dzień dobry, proszę o informację, bo próbuję czytać w Internecie sama o co to chodzi, ale nie rozumiem niestety.

Ostatnia odpowiedź na 12 cze 2014 by
Piotrek9798

Co to jest bbm?

 Rozwiązany

Witam, od niedawna mam telefon z Androidem marka BE i w górnej części ekranu mam taką małą chmurkę i jak przesuwam, żeby zobaczyć co to jest to jest n...

Ostatnia odpowiedź na 12 cze 2014 by
Nasturcja2

Co to są narzędzia web 2.0?

 Rozwiązany

Dzień dobry, Ostatnio dużo się mówi o wykorzystaniu tej technologii w nauczaniu. Na czym dokładnie to polega? Nie jestem zbyt biegła w nowych techn...

Ostatnia odpowiedź na 12 cze 2014 by
Profesorka

Jak sprawdzić czy gra będzie działać na moim komputerze?

 Rozwiązany

Witam. Nie mam konsoli, gram w gry na komputerze, skąd wiedzieć, że gra będzie u mnie działać? Nie chce mi się za każdym raxzem szukać po stronach sp...

Ostatnia odpowiedź na 9 cze 2014 by
kamrat

Jak podłączyć myszkę do tabletu?

 Rozwiązany

Witam, mam tablet niemarkowy i wszystko ok, bo mogę podłączyć do niego klawiaturkę, ale mam takie pytanko jak bym chciał podłaczyć myszkę do niego to ...

Ostatnia odpowiedź na 4 lip 2014 by
markuspololo

Jak stworzyć punkt przywracania w windows 8?

 Rozwiązany

Potrzebuje przywrócić system Windows 8, nie wiem, jak , proszę o pomoc.

Ostatnia odpowiedź na 6 cze 2014 by
Anonimowy

Jak zaznaczyć kilka opcji jednocześnie?

 Rozwiązany

Dzień dobry, potrzebuję zaznaczyć w dokumencie Word parę opcji jednocześnie, ale nie wszystkie. Co muszę zrobić? Dziękuję

Ostatnia odpowiedź na 6 cze 2014 by
Edyta Pukocz

Nawigacja w samochodzie ze smartfona?

 Rozwiązany

Dzień dobry, chcę mieć nawigację w samochodzie (ze smartfona), ale nie chcę wydawać na nią pieniędzy, więc interesuje mnie tylko to, co darmowe. Słys...

Ostatnia odpowiedź na 23 sie 2016 by
Krystian

Jaki jest darmowy program do edycji zdjęć?

 Rozwiązany

Potrzebuję jakiegoś bezpłatnego programu do edytowania zdjęć, nie stać mnie na Photoshopa, ani nie chcę takiego trudnego w obsłudze, wolałabym coś pro...

Ostatnia odpowiedź na 4 maj 2015 by
Edyta Pukocz

Jaki smartfon polecacie?

 Rozwiązany

Hej hej, chyba jestem ostatnią osobą na świecie, która postanowiła przesiąść się z telefonu z klawiaturą na dotykowy. Jakie smartfon polecacie, na co ...

Ostatnia odpowiedź na 4 lip 2014 by
RobinHood

Czy nju mobile to to samo co orange?

 Rozwiązany

Witam ciekawi mnie to, bo jak to to samo, to powinny karty z Nju mobile też działać w telefonach z kartami Orange? Mam rację? Bo zastanawiam się, c...

Ostatnia odpowiedź na 10 paź 2016 by
Karolina Świdrak

Problem ze zmiennymi sesji php

 Rozwiązany

Witam jestem w trakcie robienia strony internetowej i problem ze zmiennymi sesji. Jak odświeżam stronę, nie widzę ich, Chodzi o PHP. Możecie mi powied...

Ostatnia odpowiedź na 2 cze 2014 by
Muniek B.

Czy bitcoin można płacić?

 Rozwiązany

Hej, Można czy to jakaś ściema jest? I gdzie to można kupić i za ile? Dzięki.

Ostatnia odpowiedź na 3 lip 2014 by
Kizia

Jak zdobyć narzędzia w minecraft?

 Rozwiązany

Wie ktoś? bo dopiero zaczęłam grać, używam wersji na komputer, dzieki

Ostatnia odpowiedź na 2 cze 2014 by
literka

Najlepsza chmura do przechowywania danych to...

 Rozwiązany

Cześć wszystkim, chciałabym zacząć przechowywać dane w chmurze. Co polecacie, która platforma jest najwygodniejsza w użyciu i najbezpieczniejsza? ...

Ostatnia odpowiedź na 2 mar 2015 by
Karolina Świdrak

Deezer czy spotify - co lepsze?

 Rozwiązany

Czym te serwisy się różnią od siebie?

Ostatnia odpowiedź na 12 sty 2015 by
Karolina Świdrak

Jak zablokować telefony od niechcianej osoby w play?

 Rozwiązany

Hej Wam jak zablokować telefony od niechcianej osoby w Play? jakie pomysły? -- I co ja robie tu uuu

Ostatnia odpowiedź na 31 maj 2014 by
Krzyska

Jak robić fajne infografiki?

 Rozwiązany

Hej, znacie jakieś fajne strony lub programy do samodzielnego robienia infografik? Dziękuję!

Ostatnia odpowiedź na 18 maj 2016 by
Martusia

Wybrać protokół pop3 czy imap?

 Rozwiązany

Witajcie, Chcę skonfigurować sobie klienta poczty i nie wiem w ogóle czy jest jakaś różnica między tymi protokołami czy to obojętne jest? jak będzi...

Ostatnia odpowiedź na 1 lut 2015 by
Wojtasezk

Co to jest phablet?

 Rozwiązany

Hej, słyszeliście o czymś takim jak phablet? Czym to się różni od tableta?

Ostatnia odpowiedź na 29 maj 2014 by
Piotrek9798

Jak wyłączyć powiadomienia w skype?

 Rozwiązany

Cześć, pomóżcie mi bo oszaleję zaraz. Zainstalowałam od nowa skype i teraz cały czas widzę powiadomienia, że ktoś się zalogował albo wylogował. Przeci...

Ostatnia odpowiedź na 29 maj 2014 by
niusia

Nie dochodzą do mnie wiadomości na facebooku co robić?

 Rozwiązany

Hej Wam, nie rozumiem o co chodzi, miał do mnie napisać jeden chłopak w jednej sprawie i już od tygodnia sprawdzam wiadomości na Facebooku i nie ma te...

Ostatnia odpowiedź na 30 lip 2015 by
malva

Czy można usunąć folder temp?

 Rozwiązany

Na Windowsie 7 bez żadnych konsekwencji w działaniu komputera?

Ostatnia odpowiedź na 28 maj 2014 by
WilkRobert

Tablet - jaki model wybrać?

 Rozwiązany

hej, szukam dla siebie tabletu, ale nie znam się na nich zbyt mocno i nie wiem, jaki model wybrać, doradzicie coś? Na co zwracać uwagę?

Ostatnia odpowiedź na 27 maj 2014 by
vav

Skąd wziąć zdjęcia na stronę internetową?

 Rozwiązany

Witajcie, robię stronę internetową i potrzebuję zdjęć. Takich, których można legalnie używać. Skąd je wziąć, polecicie jakieś strony?

Ostatnia odpowiedź na 2 cze 2017 by
Anna Dobrzyńska

Program do robienia testów

 Rozwiązany

Witam serdecznie Od niedawna uczę się języka niemieckiego, ale uczę się sama, słyszałam że są programy komputerowe do robienia sprawdzanów dla same...

Ostatnia odpowiedź na 2 cze 2014 by
uczennica

Konkurs na facebooku - jakie są zasady?

 Rozwiązany

Hej, chcę zorganizować konkurs na moim fanpage na FB. Ktoś mi kiedyś mówił, że żeby móc zorganizować konkurs, trzeba przestrzegać kilku zasad, nie pam...

Ostatnia odpowiedź na 14 maj 2015 by
tonton876

Jak otworzyć plik o rozszerzeniu .rar?

 Rozwiązany

Witajcie, problem jest taki, otrzymałem od koleżanki plik, format .rar kiedy w niego klikam pokazuje mi się komunikat "Nie można otworzyć pliku tego t...

Ostatnia odpowiedź na 26 maj 2014 by
Piotrek9798

Jak zrobić ankietę w google docs?

 Rozwiązany

Cześć, Potrzebuję zrobić ankietę w Google Docs i bardzo Was proszę o pomoc. Nie wiem, jak się za to zabrać kompletnie :(

Ostatnia odpowiedź na 13 cze 2014 by
wajs

Istnieje komenda dla linuksa żeby wyszukać pliki?

 Rozwiązany

Hejka byłbym wdzięczy

Ostatnia odpowiedź na 27 maj 2014 by
Edyta Pukocz

Dokument google docs się zacina i zawiesza

 Rozwiązany

Pomocy ! Proszę! Edytuję duuuuuży dokument w Google Docs i się zaciął :( każda zmiana się zapisuje jakieś 2 minuty, jestem zablkowana a muszę tam zmie...

Ostatnia odpowiedź na 24 maj 2014 by
Misialinka

Czy w xubuntu można usunąć hasło dostępu?

 Rozwiązany

Witajcie, od niedawna dopiero zmieniłem system, wcześniej miałem tylko Windows,dlateog chcę wiedzieć, czy można usunąć ten klucz dostępu? Bo powiem sz...

Ostatnia odpowiedź na 23 paź 2014 by
Edyta Pukocz

Qvo6.com co to jest i jak usunąć?

 Rozwiązany

Witam Od wczoraj zauważyłem, że jak odpalam Internet to zamiast tej przeglądarki, co miałem wcześniej załancza mi się jakieś coś QVO6, nie miałem t...

Ostatnia odpowiedź na 25 maj 2014 by
Anonimowy

Zasilacz uniwersalny - prośba o opinie

 Rozwiązany

Witajcie, często zmieniam służbowe laptopy i ciągle brakuje mi zasilacza. Chcę kupić zasilacz uniwersalny,ale słyszałam różne opinie. Czy to jest ok d...

Ostatnia odpowiedź na 27 maj 2014 by
vav

Jak zmienić system bez zmiany komputera?

 Rozwiązany

Witajcie mam takie pytanie, ale to nie dla mnie tylko dla mojej starszej ciotki, która nie chciała napisać, więc tak, cały czas miała Windows XP, ale ...

Ostatnia odpowiedź na 18 wrz 2014 by
Daro13

Najlepsze programy do dodawania zdjęć na allegro?

 Rozwiązany

Słuchajcie, taki temat, dawno nie sprzedawałem nic na allegro i chyba sporo się pozmieniało. Jaki jest sprawdzony, najlepszy program do wrzucania zdj...

Ostatnia odpowiedź na 10 lis 2014 by
Karolina Świdrak

Zacięty papier w drukarce co robić?

 Rozwiązany

Hej, moja drukarka oszalała, pokazuje, że zaciął się papier, choć żadnego papieru tam nie ma, sprawdziłam dokładnie. O co chodzi????

Ostatnia odpowiedź na 15 kwi 2015 by
naprawa-drukarek

Jak odinstalować program w macu?

 Rozwiązany

Chciałbym parę rzeczy wywalić, a niestety nie wiem jak po nigsy wcześniej Maca nie miałem i nie robiłem takich rzeczy,. Jakieś rady? dzięks

Ostatnia odpowiedź na 26 maj 2014 by
GeoXXYY

Gra na xbox, która starcza na długo

 Rozwiązany

Ja mam pytanie nietypowe, możecie polecić mi grę na Xbox, która by trwała dłużej niż 1 -2 dni? Taka z długą fabułą w stylu nie wiem Diablo na przykład...

Ostatnia odpowiedź na 28 paź 2014 by
Karolina Świdrak

Jak zainstalować microsoft outlook?

 Rozwiązany

Witajcie, chciałabym mieć na swoim komputerze program Microsoft Outlook, ale nie wiem, jak to zrobić, skąd go wziąć, jak zainstalować, nic nie wiem. ...

Ostatnia odpowiedź na 21 maj 2014 by
Emilka

Jak zastąpić napis w the gimp?

 Rozwiązany

Dobry wieczór, problem z programem the Gimp. Mam do zmodyfikowania wykres, ale jak chcę wymazać napis, który chcę zastąpić i wymazuję gumką zostają mi...

Ostatnia odpowiedź na 18 maj 2014 by
Anuszka999
Wyniki 151 - 200 z 239
Poprzednia
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dołącz do nas!