Pytanie do użytkowników Windows 11 Pro

hayanajen
Data rejestracji
poniedziałek 8 sierpień 2022
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 8 sierpień 2022
- 8 sie 2022 o 14:16
Mam pytanie dotyczące systemu Windows 11, ale zanim je zadam, chciałbym poprosić fanów systemu Windows, aby nie zmieniali go w obronę praktyk ochrony prywatności firmy Microsoft: Nie, nie chcę, abyś zmienił zdanie w sprawie moich obaw dotyczących prywatności.

Moje pytanie brzmi: kupiłem laptopa z systemem Windows 11 dołączonego do wersji domowej. Byłem całkowicie zirytowany przymusowym korzystaniem z konta Microsoft, ale udało mi się utworzyć konto lokalne. Jednak z każdą aplikacją MS próbuje zmusić mnie do zalogowania i za każdym razem, gdy myślę, że to dla tej jednej aplikacji, zmienia moje konto na konto MS i automatycznie loguje mnie do wszystkich innych usług MS.

Próbowałem usunąć konto i kliknąłem opcję nie automatycznego logowania do innych usług MS, ale nadal zdarza się to za każdym razem. Jeśli używam widżetów, sklepu z aplikacjami, aplikacji tablicy, a nawet poczty (jeśli korzystam z poczty e-mail programu Outlook). Niezależnie od moich życzeń, stwardnienie rozsiane wciska mi do gardła swoje konto online.

Jestem tym tak zirytowany, że zdecydowałem się zwrócić laptopa i dostać starszego z Windowsem 10 zanim znikną z rynku, ale zanim to zrobiłem chciałem zapytać, czy z Windows 11 Pro jest inaczej, bo pamiętam, że czytałem MS robienie tego wymuszonego konta online w wersji domowej. Czy system Windows 11 Pro zachowa się w ten sam sposób, jeśli użyjesz którejkolwiek z wyżej wymienionych aplikacji?

Z góry dziękuję!