Mixcloud cenzuruje moje konto

hype12
Data rejestracji
wtorek 1 luty 2022
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
1 luty 2022
- 1 lut 2022 o 17:18
W zeszłym tygodniu przesłałem swoją pierwszą mieszankę do mixcloud.

Jestem DJ-em-fetyszem i mam całkiem sporą rzeszę obserwujących w mediach społecznościowych, w szczególności obserwujących ponad 10 000 osób na IG. Z tego powodu mój miks miał dużo czasu na słuchanie i zaczął tworzyć wykresy w ciągu jednego dnia.

Wspiął się na 21. miejsce w progressive i wszedł w latach 80. na techno. Musiałem zwrócić na siebie zbyt dużo uwagi, bo dziś rano obudziłem się i stwierdziłem, że:

moje zdjęcie z konta zostało usunięte

zdjęcie okładki mojego konta zostało usunięte

moja kompozycja została usunięta

mój opis profilu został zmieniony

Nie otrzymałem żadnego e-maila, powiadomień ani niczego. Właśnie obudziłem się na edytowanym koncie.

Występuję w seksownych, lateksowych ciuchach. To prawda, że ​​mój profil DJ-a jest niekonwencjonalny, ale moje zdjęcia z pewnością nie łamią żadnych wytycznych PG. Nie jestem naga, nie łamię żadnych zasad, po prostu wyglądam seksownie.

Więc tak, wydaje mi się, że Mixcloud ocenzurował moje konto. Chyba że ktoś ma lepsze wytłumaczenie?

Teraz przesłałem ponownie wszystkie obrazy i przeredagowałem swój opis bez zmian. Zobaczmy, dokąd mnie to zaprowadzi. Nie zdziwiłbym się, że po prostu usunęli moje konto, ale jestem poważnie zbulwersowany cenzurą i tym, jak wrażliwy wydaje się być przemysł muzyki elektronicznej.

Dla przypomnienia buduję ten nowy profil DJ-a, ale mam ponad 20-letnie doświadczenie w branży pod inną nazwą, więc nie jestem nowicjuszem.