Translating...Wymaż całą zawartość i ustawienia nie usuwają śmieci

Zasygnalizuj
Data rejestracji
środa 8 wrzesień 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
28 październik 2021
-
Data rejestracji
wtorek 7 wrzesień 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
28 październik 2021
-
Właśnie dostałem mojego nowego MacBooka Pro 14" i przygotowuję mojego starego do odesłania do Apple w celu wymiany. Ponieważ zainstalowałem Monterey, pomyślałem, że użyję przydatnej nowej funkcji "wymaż całą zawartość i ustawienia". Działało dość szybko, ale zanim zapakowałem Maca, zdecydowałem się uruchomić Geekbench na starym i nowym modelu, żeby móc dokonać osobistego porównania.Po uruchomieniu starego MBP zauważyłem jednak, że wyświetlała się jego ikona kosza zawartość tam; kiedy ją otworzyłem, była tam pełna zawartość moich folderów Microsoft OneDrive, wraz z dwiema (?) kopiami wszystkiego w folderze Pobrane.

1 odpowiedź

Data rejestracji
wtorek 7 wrzesień 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
28 październik 2021

Właśnie dostałem mojego nowego MacBooka Pro 14" i przygotowuję mojego starego do odesłania do Apple w celu wymiany. Ponieważ zainstalowałem Monterey, pomyślałem, że użyję przydatnej nowej funkcji "wymaż całą zawartość i ustawienia". https://showbox.cam/ Działało dość szybko, ale zanim zapakowałem Maca, zdecydowałem się uruchomić Geekbench na starym i nowym modelu, żeby móc dokonać osobistego porównania.Po uruchomieniu starego MBP zauważyłem jednak, że wyświetlała się jego ikona kosza zawartość tam; kiedy ją otworzyłem, była tam pełna zawartość moich folderów Microsoft OneDrive, wraz z dwiema (?) kopiami wszystkiego w folderze Pobrane.

issue got solved