Nie przychodzi SMS z kodem uwierzytelniającym FB

Zasygnalizuj
-
Dzień dobry,

W nawiązaniu do poprzedniego podobnego wątku u mnie sytuacja wygląda następująco. (Od razu zaznaczę, że mam ustawione uwierzytelnianie dwuskładnikowe przy stronach których jestem administratorem, a nie do logowania na moje konto fb)
Pewnego pięknego dnia nagle wylogowało mnie z facebooka na telefonie i przy próbie logowania przyszła informacja o konieczności wpisania kodu uwierzytelniającego ale te kody nie przychodziły na mój telefon więc się trochę wystraszyłam czy to nie jest próba hakerska. A ponieważ jednocześnie miałam włączony fb na komputerze, zmieniłam sobie hasło. Wyrzuciłam aplikację z telefonu, zainstalowałam ponownie, bez problemu zalogowałam się na nowo do facebooka. Ale problem mam z dostępem do stron, których jestem administratorem. Wyskakuje mi ograniczony dostęp i konieczność uwierzytelnienia. A smsy uwierzytelniające nie dochodzą na podany numer telefonu. HELP! nie mam pojęcia co z tym zrobić. Próbowałam zmienić telefon do smsów ale też nie podziałało. Może ktoś miał podobną sytuację i coś poradzi jak z tego wybrnąć.

Pozdrawiam

Konfiguracja: Windows / Edge 93.0.961.52