Najlepsza stacja dokująca Thunderbolt dla komputerów Mac M1

Zasygnalizuj
Data rejestracji
środa 11 sierpień 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 17 wrzesień 2021
-
Data rejestracji
środa 11 sierpień 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 17 wrzesień 2021
-
Ok, więc kupiłem wersję Mac Mini 2021 z Ethernetem 10 Gb na początku tego roku i korzystałem ze stacji dokującej Elgato TB3 Mini. Nie było to dobre doświadczenie, ponieważ nie można podłączyć dwóch wyświetlaczy (potwierdzone przez witrynę Elgato), a czasami ekran po prostu migocze bez powodu. Odłączanie i ponowne podłączanie działa z ograniczonym powodzeniem. Ostatnio robi to coraz częściej, a ja mam już dość i jestem gotów wyłuskać trochę gotówki na rozwiązanie, które faktycznie działa.

Tak więc, jakie doki polecasz wszystkim użytkownikom M1, które będą działać poprawnie z Apple Silicon? Przyjrzałem się dokom TB4, nielicznym, które istnieją, i przeraziły mnie ceny (koszt Sonneta to prawie jedna trzecia ceny mojego Maca!), ale jeśli działa poprawnie, zdecydowanie bym to rozważył.

1 odpowiedź

Data rejestracji
środa 11 sierpień 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 17 wrzesień 2021

Ok, więc kupiłem wersję Mac Mini 2021 z Ethernetem 10 Gb na początku tego roku i korzystałem ze stacji dokującej Elgato TB3 Mini. Nie było to dobre doświadczenie, ponieważ nie można podłączyć dwóch wyświetlaczy (potwierdzone przez witrynę Elgato), a czasami ekran po prostu migocze bez powodu. Odłączanie i ponowne podłączanie działa z ograniczonym powodzeniem. Ostatnio robi to coraz częściej, a ja mam już dość i jestem gotów wyłuskać troc https://nox.uno/ hę gotówki na rozwiązanie, które faktycznie działa.

Tak więc, jakie doki polecasz wszystkim użytkownikom M1, które będą działać poprawnie z Apple Silicon? Przyjrzałem się dokom TB4, nielicznym, które istnieją, i przeraziły mnie ceny (koszt Sonneta to prawie jedna trzecia ceny mojego Maca!), ale jeśli działa poprawnie, zdecydowanie bym to rozważył.
issue got solved