Nie ma nic złego w podwójnym rozruchu

Zasygnalizuj
Data rejestracji
środa 11 sierpień 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
7 wrzesień 2021
-
Data rejestracji
środa 11 sierpień 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
7 wrzesień 2021
-
Przez lata czytałem lub słyszałem wiele historii o tym, jak Windows w jakiś sposób przerywa zdolność uruchamiania Linuksa podczas podwójnego uruchamiania.

Osobiście miałem ten problem raz. Całkiem niedawno, kiedy instalowałem Windowsa obok Linuksa, po aktualizacji ssd. Ale mogło to być spowodowane przywróceniem mojej starej instalacji Ubuntu na świeżo zainstalowanym Ubuntu z kopii zapasowej Timeshift. Zostało to szybko posortowane za pomocą żywego USB.

W każdym razie, przez ostatnie 4 miesiące korzystałem z podwójnego rozruchu na tym samym ssd, na 2 różnych partycjach bez problemu.

Moje przejście do konfiguracji podwójnego rozruchu przed podjęciem próby polegało na podwójnym rozruchu z różnych dysków twardych.

Więc nie wiesz, co jest nie tak z podwójnym rozruchem i dlaczego tak wielu użytkowników myśli lub mówi, że to zły pomysł.

1 odpowiedź

Data rejestracji
środa 11 sierpień 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
7 wrzesień 2021

Przez lata czytałem lub słyszałem wiele historii o tym, jak Windows w jakiś sposób przerywa zdolność uruchamiania Linuksa podczas podwójnego uruchamiania.

Osobiście miałem ten problem raz. Całkiem niedawno, kiedy instalowałem Windowsa obok Linuksa, po aktualizacji ssd. Ale mogło to być spowodowane przywróceniem mojej starej instalacji Ubuntu na świeżo zainstalowanym Ubuntu z kopii zapasowej Timeshift. Zostało to szybko posortowane za pomocą żywego USB. https://omegle.onl/home/

W każdym razie, przez ostatnie 4 miesiące korzystałem z podwójnego rozruchu na tym samym ssd, na 2 różnych partycjach bez problemu.

Moje przejście do konfiguracji podwójnego rozruchu przed podjęciem próby polegało na podwójnym rozruchu z różnych dysków twardych.

Więc nie wiesz, co jest nie tak z podwójnym rozruchem i dlaczego tak wielu użytkowników myśli lub mówi, że to zły pomysł.
issue got solvedd