Problem z zalogowaniem sie do FB

Zasygnalizuj
Data rejestracji
wtorek 9 marzec 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
9 marzec 2021
-
Witam.
Problem do rozwiązania dla ambitnych :)

Od listopada próbuje odzyskać hasło do swojego konta. Niestety bez żadnego skutku.

Na wiosnę ktoś włamał się na moje konto na Instagramie, które miałam połączone z FB, ze względów bezpieczeństwa zmieniłam hasło na FB i odłączyłam je od Instagrama. Niestety zapomniałam hasła do FB. Jednocześnie przy ustalaniu nowego hasła na FB zmieniłam maila i numer telefonu na który mają przychodzić powiadomienia o resetowaniu hasła.

Niestety teraz przy próbie wysłania linka resetującego hasło, jako mail podany wyświetla się stary mail - do którego nie mam już dostępu. Próbowałam odzyskać tego maila w suporcie Onetu, ale mail poprzez nieużywanie został przyporządkowany innemu użytkownikowi. Nie logowałam się na tego maila z dziesięć lat. .

1.Próbowałam odzyskać hasło zgodnie z wszelkimi poradami ze strony FB. Dodałam trzy kontakty zaufane, dostałam od nich czterocyfrowy kod, kody zostały wpisane, został podany email dodatkowy i za każdym razem wyskakuje albo błąd strony, albo strona każe się odświeżyć, po odświeżeniu należy wpisać kody jeszcze raz, po wpisaniu kodu wyświetla się informacja o spamie i ponownym wpisaniu kodów za "jakiś czas". Po "jakimś czasie" sytuacja się powtarza i znowu dochodzę do "spróbuj za jakiś czas"

2. Kolejnym przypadkiem było to, że po wpisaniu kodów, należało podać maila dodatkowego, mail został podany, pojawił się komunikat, że na podanego maila zostanie wysłaniu link do resetu hasła i mail ten nigdy nie doszedł. (sprawdzałam w spamie, ofertach, społeczności, w wiadomościach niechcianych itd.) Taka sytuacja wystąpiła kilka razy.

3. Próbowałam się logować z innego urządzenia, (miałam FB na tablecie). System na tablecie "przepuścił" mnie nawet do podania nowego maila i numery telefonu. Mail z kodem dochodził do nowego maila, natomiast na tablecie, gdy wciskałam przycisk "dalej", żeby przejść do okna z miejscem na wpisanie kodu z maila, to tablet już nie chciał przejść dalej, po prostu się zawieszał. Taka sytuacja tez powtarzała się kilkukrotnie.

4. Na koniec spróbowałam sposobu z przesłaniem skanu dokumentu tożsamości, weszłam na odpowiednia stronę, podałam numer telefonu. Załączyłam dwa skany dowodu osobistego (oba w formacie jpg.) i po kliknięciu przycisku wyślij wyskakuje mi taki komunikat "Nie można przesłać informacji, zaloguj się na swoje konto, aby powrócić do FB lub aby wyświetlić dalsze instrukcje" - tylko, że ja nie mogę się zalogować!!!
Konto ważne, bo administruje konto biznesowe, dodatkowo mnóstwo ważnych rzeczy, pamiątek, które są już tylko na tym koncie.

Może jest Tu jakiś Superbohater facebookowy, który pomoże.
Pozdrawiam
Natalia