Odzyskanie hasła do Facebooka

Zamknięty
sosi_as - 9 gru 2020 o 06:15
Witam
Proszę o pomoc!!
Sprawa wyglada następująco:
Ok dwóch tygodni temu ktoś próbował się włamać na mojego Facebooka i został on profilaktycznie zablokowany...
Nie mogę teraz odzyskać hasła.
Meil który podałem podczas rejestracji jest już nie aktualny i nie mam do niego dostępu, a Facebook za każdym razem chce mi na niego wysłać hasło. Numeru telefonu tez mi jakoś nie chce wyszukać, nie mam pojęcia czemu. Mam możliwość odblokowania konta poprzez pomoc 3 znajomych którzy to wysyłają mi kody dostępu, podaje wtedy nowego meila na który mam dostać hasło i nic mi nie przychodzi.
Dodam ze po wbiciu kodów dostaje informacje ze operacja się powiodła, mam wybrać nowe hasło i w czasie 30 minut dostanę meila...
Niestety żaden MEiL nie przychodzi (przejrzałem spam i wszystkie dostępne foldery, na bank go nie ma)
Po kolejnych próbach Facebook blokuje na dzień lub dwa dalsze wprowadzanie haseł, odczekuje, robię to ponownie i dalej bez efektów.
Proszę wszystkich o pomoc!!!
Pewnie ktoś napotkał się z podobnym problemem i jest w stanie udzielić mi wskazówek.
Jestem już na tyle zły ze mógł bym stracić tego fejsa, ale mam wiele ważnych rzeczy zapisanych na massangerze i choć tam chciał bym uzyskać dostęp.