Provlem z Messengerem

Data rejestracji
piątek 27 wrzesień 2019
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 27 wrzesień 2019
-
Dzień dobry, dzisiaj miałem problem z zalogowaniem sie na messengera przez komputer (byłem caly czas zalogowany na telefonie) i uznalem ze chxe miec messengera również na komputerze, więc sgiagnelem z Microsoft Store messanger.lecz tam miałem problem z błędnym hasłem, gdy już udalo mi sie zalogowac,, częściowo. poniewaz po kliknięciu "zaloguj się" pojawiało i mi sie puste okno z kółkiem ładującum sie, uznalem ze musze zaczekac. czekalem 30 minut, godzine az w koncu wyłączyłem powtarzylem to z 4 razy, ciągle to samo, dalam sobie spokój. po jakims czasie wszedłem na messengera na telefonie, zobaczyłem powiadomienie "sesja wygasla, nastąpi wylogowanie", jako iż przed zalogowaniem sie zawsze pokazywało mi sie okno z zapytaniem o wylogowanie z innych urządzeń i zawsze dawalem nie, nie zdziwilem sie. wiec w oknie z "sekcja wygasla..." dalem "ok" pozniej pokazalo sie okno logowania, wpisalem dane, zalogowalo mnie. lecz pokazało okno z napisem "udowodnij swoją tożsamość" bylem zmuszony kliknąć "ok", żeby sie zalogowac. po kliknięciu ok pokazalo sie okno z "opcja weryfikacji" opcje bylu różne lecz mozna bylu (w moim wypadku) wybrać tylko "potwierdź swoją tożsamość na innum komputerze, musialem kliknac" wtedy pokazalo mi sie okno z napisem "potwierdź swoją tożsamość, aby kontynuować zaloguj sie na wcześniej używanym telefonie lub komentarze." Widziałem że sie nie uda, poniewaz okno messengera nadal nie chcialo mi sie załadować. obecnie próbuje sie zalogowac na komputerze ale nadal sie ładuje. wyłączyłem i włączyłem komputer, czyścilem cccleanerem, co mogę zrobić żeby móc sie zalogować na komputerze??!!

PS. próbowałem przez przeglądarkę ale nie wien czy też mi zaliczy. POMOCY
Zobacz więcej