Problem z odzyskaniem dawnego konta na Messengerze

Data rejestracji
poniedziałek 19 listopad 2018
Ostatnio zalogowany
1 grudzień 2018
-
Mój problem wygląda następująco :
Posiadam dwa konta na messengerze, 1, na którym byłem aktywny przez 2 dni i 2 gdzie byłem aktywny około 1,5 roku. Kilka dni temu chciałem sprawdzić, co się dzieje na dawnym koncie (to 1), gdy już to sprawdziłem, chciałem wrócić do normalnego konta (czyli 2), i od paru dni nie mogę sobie z tym poradzić. Nie pamiętam hasła ani emailu. Jedynie numer tel. Więc postanowiłem kliknąć w "NIE PAMIĘTASZ HASŁA", I gdy wpisałem nr. Telefonu została mi wysłana następująca wiadomość : "Error validating Access token : the session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons (452)". Nie mogę sobie z tym poradzić, dlatego proszę o jak najszybszą pomoc. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 26 listopad 2018
1
Dziękujemy
Pod komunikatem błędu naciśnij OK. Zobaczysz formularz logowania - wybierz Cancel i zamknij aplikację FB. Następnie wejdź w "Ustawienia aplikacji" w telefonie (lub po prostu "Aplikacje", w różnych modelach jest różnie). Wejdź w "Pamięć" i skorzystaj z opcji czyszczenia danych. Następnie wyjdź z ustawień i na nowo uruchom FB. System zaloguje cię do konta lub poprosi o wpisanie hasła. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, będziesz też bez problemu mógł przełączać się między kontami - na dole okna logowania jest przycisk "Przełącz konta". Powodzenia!
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

BartoszK123
Data rejestracji
Ostatnio zalogowany
1 grudzień 2018
-
Udało się wyczyścić dane lecz, gdy ponownie uruchamiam FB, nie ma opcji "Przełącz konta" jedyne co jest to :
-numer telefonu lub adres email,
-hasło,
-Nie pamiętasz hasła?,
-Utwórz nowe hasło na FB.
To wszystko co jest tam ukazane. Niestety wciąż nie mogę znaleźć opcji "Przełącz konta". Mogę prosić o pomoc?
Skomentuj post Karolina Świdrak
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 10 grudzień 2018
0
Dziękujemy
Czy oba konta na Messengerze są powiązane z różnymi profilami na FB? Czy masz konto Messengera bez Facebooka tylko na numer telefonu?

U niektórych użytkowników, którzy posiadają dwa konta na Messengerze: jedno powiązane z Facebookiem (logowanie za pomocą FB) i drugie bez FB (logowanie za pomocą numeru telefonu) występują problemy, gdy ten sam numer telefonu jest podany w koncie FB. Niektórzy użytkownicy zalecają usunięcie numeru telefonu z danych konta na FB w takiej sytuacji. Wsparcie Facebooka nigdzie nie podaje rozwiązania dla takiej sytuacji.

Możliwe rozwiązanie dla Ciebie to:
W aplikacji Messenger należy się zalogować na jedno z dwóch kont. Kliknij swój awatar w prawym górnym rogu. W ustawieniach znajdziesz opcję Przełącz konto. Po kliknięciu w nią zobaczysz listę zalogowanych kont w Twojej aplikacji na Messengerze. Jeśli jest tam tylko jedno konto, kliknij ikonę plusa i dodaj nowe konto. Tutaj masz możliwość skorzystania z opcji przypomnienia hasła.
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
> BartoszK123
Data rejestracji
Ostatnio zalogowany
1 grudzień 2018
-
Odtwarzałam tę sytuację dwukrotnie: na smartfonie Xiaomi i na tablecie Samsung. W obu przypadkach działa zarówno opcja przywracania hasła dla konta bez Facebooka, jak i dodawanie drugiego konta i opcja przełącz.

Mogę Ci poradzić, abyś wyczyścił cache aplikacji Messenger i Facebooka, a potem usunął obie aplikacje. Następnie pobierz Messengera i zacznij od próby logowania na konto bez Facebooka.
BartoszK123
Data rejestracji
Ostatnio zalogowany
1 grudzień 2018
-
Rozumiem, spróbuję. Lecz w jaki sposób mogę wyczyścić cache (pamięć podręczną)?
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
> BartoszK123
Data rejestracji
Ostatnio zalogowany
1 grudzień 2018
-
-
Witam ponownie. Dziękuję za podane informacje i pomoc. Lecz niestety nie pomogło to. Lecz ostatnio rozmyślałem na ten temat i wymyśliłem całkiem nowy sposób. Nie wiem natomiast czy jest on możliwy. Mimo to napiszę. Mój pomysł jest następujący: Posiadam Huawei'a i gdy klikam w "Przełącz konta" mam 1 konto (to niewłaściwe), i przypomniałem sobie, że ja niechcący skasowałem tamto konto. I mam pytanie czy da się tak zrobić, aby konto (poprawne) przynajmniej pojawiało się w tej funkcji ("Przełącz konto").
starter444
Data rejestracji
czwartek 23 kwiecień 2015
Ostatnio zalogowany
środa 12 grudzień 2018
-
Witaj,
A może jesteś w stanie odzyskać to hasło z poziomu przeglądarki? A potem po prostu zalogować się do aplikacji? Z jakiegoś powodu twój telefon uparcie ci to uniemożliwia.
Skomentuj post Anna Dobrzyńska