Kiedyś 200 fps teraz max 60

Rozwiązany/Zamknięty
Efiks Posty 1 Data rejestracji sobota 3 marzec 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 3 marzec 2018 - Zmodyfikowany dnia 3 mar 2018 o 13:41
 Gerwazy - 7 mar 2018 o 08:46
Witam , posiadam laptop , z procesorem Intel(R) Core(TM) I3-2350M CPU @ 2,30GHz , i procesor GT 630M , kiedys w grze , CS:GO wynosil 150-200 fps , na najwyższych ustawieniach graficznych , potem te fps mu spadly, do 30-60 na minimalnych , grac sie nie dalo , bo fps skakaly , wiec nie gralem na nim , po kilku miesiacach , oddalem go do naprawy , bo mial slabą wydajnośc , myslalem ze po naprawie , bedzie tak jak kiedys 150-200 fps na najwyzszych , ale nic , na minimalnych 60 fps stale , nie wiem czemu tak jest , ale chcial bym te swoje 150-200 fps , na najwyzszych , tak wiem , procesor i karta nie sa z górnej półki , ale kiedys mailem 150-200 fps , no i co bym mógł z tym zrobić , prosze o pomoc :c , i nie chce używać jakis game boosterow bo to i tak nic nie daje, próbowałem podkręcic procesor , programem MSI Afterburner czy jakos tak , i nic , dalej stale 60 :/
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Laptop to nie jest najlepsze rozwiązanie do gier, zawsze będzie miał większe problemy z chłodzeniem niż komputer stacjonarny. Jeśli tak drastycznie spadła liczba FPS, najprawdopodobniej doszło do przegrzania układu graficznego w Twoim komputerze, to jest raczej nieodwracalne, niestety.
0
Dołącz do nas!