Tablet Lenovo TB-8504X nie widzi WiFi

Rozwiązany/Zamknięty
Mamuka - Zmodyfikowany dnia 26 kwi 2018 o 11:17
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 25 kwi 2018 o 11:16
Witam wszystkich.
Moim problemem jest tablet Lenovo TB-8504X.
A konkretnie to oprogramowanie prawdopodobnie.
Dzisiaj przywiózł mi go kurier (nowy z T-mobile) wiec chciałam włączyć hot-spot.
I tu się zaczął problem. Nie znajdowały włączonego połączenia WiFi inne urządzenia. Wiec zadzwoniłam na infolinie. Tam dostałam wiadomość ze mam zadzwonić do działu technicznego. Więc tak też zrobiłam.
Tam pani pokierowała mną i kazała zresetować dysk żeby wrócił do ustawień fabrycznych. Ale niestety to nie dało rezultatu wręcz jest jeszcze gorzej. Przed tymi wydarzeniami ja założyłam konto google żeby móc korzystać z różnych aplikacji. Lecz niestety nie zapisałam hasła ani gmeila nigdzie. I teraz tu jest PROBLEM. Wyskakuje mi abym wpisała gmail lub nr tel żeby mógł tablet połączyć się z wcześnie zsynchronizowanym kontem na tym urządzeniu. Ale ja nie pamiętam konta lecz pamiętam nr telefonu. Lecz gdy go wpisuje i swoje dane wyskakuje mi ze nie znaleziono konta z takimi danymi.
RATUJCIE PROSZE DZIECI SA ZROZPACZONE
bo wcześniej chociaż na tablecie miały Internet a teraz nie mają nigdzie.
Z góry dziękuje
MAMUŚKA

1 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
23 lut 2018 o 08:08
Możesz spróbować odzyskać dostęp do Gmaila, ale warunek jest taki, że pamiętasz adres email i podałaś tam numer telefonu. Jeśli tak, odzyskujesz hasło, zmieniasz je na własne i potem już wszędzie logujesz się tym hasłem.

Jeśli nie pamiętasz, to przychodzi mi do głowy takie rozwiązanie: zakładasz całkiem nowy adres Gmail i tym razem zapisujesz go w 3 miejscach. Czyścisz tablet do ustawień fabrycznych. Logujesz się nowym mailem i konfigurujesz wszystko od początku.
0
Owszem podałam nr którego Tablet nie widzi. Tzn wyskakuje mi ze żadne konto nie jest powiązane z takimi danymi. Zakładałam nowe konto na laptopie ale to samo się powtarza. Wgl nie odnajduje mojego konta
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497 > Mamuka
14 mar 2018 o 09:07
To oznacza, że przy podawaniu numeru telefonu mogłaś się pomylić.
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497 > Mamuka
25 kwi 2018 o 11:16
Czy udało Ci się odzyskać dostęp do konta?
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
23 lut 2018 o 13:09
A robiłaś powrót do ustawień fabrycznych?
0
Dołącz do nas!