Zablokowany tablet yoga 2

Rozwiązany/Zamknięty
kytan Posty 1 Data rejestracji czwartek 18 styczeń 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 18 styczeń 2018 - 18 sty 2018 o 18:01
 Gerwazy - 19 sty 2018 o 12:20
Posiadam zablokowany wzorem tablet Lenovo yoga 2 1050l. był nie aktywny przez około 2 miesiące. Jestem zalogowany na nim kontem Google ale tablet po wpisaniu nie prawidłowego wzoru nie pyta o odblokowanie kontem Google a jak czytałem powinien dać mi taką możliwość. Czy jest możliwość wymuszania dostępu do tabletu za pomocom właśnie tego konta. W przypadku braku takiej możliwości proszę o nadesłanie innych rozwiązań najlepiej takich po których będę miał odblokowanego tableta i nie strace danych oraz czy istnieją serwisy lub itp. które mogły by taką usługę wykonać i za jakie pieniądze.

1 odpowiedzi

Blokowanie urządzenia kodem lub wzorem to niestety broń obusieczna. Zabezpiecza Twoje urządzenie ale jak zapomnisz hasła to masz problem. Możesz wejść do "biosu" urządzenia trzymając przy włączeniu urządzenia klawisz Power, VolumeUp i środkowy przycisk (w niektórych urządzeniach VolumeDown). Tam będziesz miał opcję resetu urządzenia.
W niektórych modelach jest opcja resetu samego oprogramowania bez formatowania partycji z danymi.

Jeszcze jedna myśl. Jak podłączysz tablet do kompa to widzisz dane ? Próbowałeś tej opcji ?
0
Dołącz do nas!