Programy, które działają jak wirtualne wzmacniacze?

Rozwiązany/Zamknięty
gitarzysta - 1 cze 2014 o 11:25
 gitarzysta - 19 lis 2014 o 11:20
Witam, chciałbym kupić gitarę, ale chcę wiedzieć, czy to prawda, że nie muszę kupować do tego pieca, bo słyszałem, że są programy, które służą jako wirtualne wzmacniacze. Czy to prawda? i dla jakich systemów te programy działają, dziękuję za odpowiedzi.

7 odpowiedzi

Jak masz Maca to żadnych programów nie trzeba, pod l aczasz gitarę do maca i działa
0
Też słyszałem o cudownych właściwościach Maca, ale niestety na razie mam Windows 7 i niebardzo wlaśnie wiem, jak się za to zabrac, bo nie mam tertaz za bardzo miejsca w domu, żeby piec kupować, więc chciałbym to jakoś rozwiązać
0
markuspololo Posty 323 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 12 sierpień 2019 259
3 cze 2014 o 10:55
jeśli masz Windows 7 to żeby to działało i tak będziesz potrzebował dodatkowej karty dźwiękowej wydaje mi się, więc to tez jest spory koszt jakby nie było.
0
niekoniecznie trzeba kartę dźwiękową, aczkolwiek warto, chociaż ja tu widzę dwa wyjścia: wydajesz kasę na piec albo na maca, bo inaczej za dużo zachodu, a i nie wiem, czy wyjdzie.
0
Jest niby na Windowsa coś takiego jak Cubase le4 i jest kompatybilny też z Makiem, ale ta wersja to chyba i tak na Vistę tylko działa.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
19 lis 2014 o 07:29
Poczytaj o takich programach, jak:
IK Multimedia Amplitube 3
The Lower Rhytm A-110
Native Instruments Guitar Rig
Line 6 POD Farm
Peavey Revalver
Scuffham S-Gear

Niestety większość z nich jest płatna.
0
gitarzysta
19 lis 2014 o 11:20
wielkie dzięki za rady, kombinowałem z różnymi programami z Windowsem, nawet trochę z Linuksem, ale w końcu doszedłem do wniosku szkoda zachodu, zainwestowałem w Maca i po kłopocie już teraz!
0
Dołącz do nas!