Zasygnalizuj

Endomondo - czy muszę mieć połączenia z internetem? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Martusia 433Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji środa 19 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 25 maj 2017 o 22:56 przez man!ak
Hej, testuję ostatnio Endomondo i zastanawiam się, czy ta aplikacja potrzebuje internetu? Pytam, bo to szybciej zużywa się bateria.
Przydatny
+251
bardziej mniej
Nie, treningi zapisują się bez połączenia z internetem, potrzebuesz tylko GPSa. A internet jest potrzebny, żeby zsynchronizować wyniki ze stroną internetową. Ale to możesz zrobić na spokojnie, po treningu.
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
endopoczatkujacy- 13 mar 2017 o 00:44
Dziekuję przydała się podpowiedź
Odpowiedz
man!ak- 25 maj 2017 o 22:56
dziękóweczka!
Odpowiedz
Przydatny
+1
bardziej mniej
włączyłem na chwile internet w telefonie i GPS, potem na czas jazdy rowerem wyłączyłem internet a GPS dzialal caly czas i na stronie Endomondo nawet mi nie zarejestrowało trasy, tylko czas.. :/
Karolllla 2550Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 20 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 15 lip 2016 o 18:15
To nie jest wina internetu, tylko tego, że Endomondo bywa zawodne, czasem gubi zasięg. Polecam restart telefonu, albo wymuszenie aktualizacji aplikacji. A trening zawsze możesz dodać ręcznie, tu wyjaśniamy Jak ręcznie dodać trening na Endomondo.
www11- 18 lip 2016 o 11:58
dzięki :)
Karolllla 2550Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 20 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 18 lip 2016 o 12:04
A jeśli to nie pomoże - zresetuj urządzenie do ustawień fabrycznych.
Przydatny
+0
bardziej mniej
nie, nie potrzebuje neta

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!