Zasygnalizuj

Endomondo - czy muszę mieć połączenia z internetem? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Martusia 430Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji poniedziałek 16 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 13 mar 2017 o 07:29 przez elka
Hej, testuję ostatnio Endomondo i zastanawiam się, czy ta aplikacja potrzebuje internetu? Pytam, bo to szybciej zużywa się bateria.
Zobacz więcej 
Przydatny
+18
bardziej mniej
Nie, treningi zapisują się bez połączenia z internetem, potrzebuesz tylko GPSa. A internet jest potrzebny, żeby zsynchronizować wyniki ze stroną internetową. Ale to możesz zrobić na spokojnie, po treningu.
endopoczatkujacy- 13 mar 2017 o 00:44
Dziekuję przydała się podpowiedź
Odpowiedz
Przydatny
+0
bardziej mniej
nie, nie potrzebuje neta
Przydatny
+0
bardziej mniej
włączyłem na chwile internet w telefonie i GPS, potem na czas jazdy rowerem wyłączyłem internet a GPS dzialal caly czas i na stronie Endomondo nawet mi nie zarejestrowało trasy, tylko czas.. :/
Karolllla 2221Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 29 marzec 2017 Ostatnio zalogowany - 15 lip 2016 o 18:15
To nie jest wina internetu, tylko tego, że Endomondo bywa zawodne, czasem gubi zasięg. Polecam restart telefonu, albo wymuszenie aktualizacji aplikacji. A trening zawsze możesz dodać ręcznie, tu wyjaśniamy Jak ręcznie dodać trening na Endomondo.
Odpowiedz
Karolllla 2221Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 29 marzec 2017 Ostatnio zalogowany - 18 lip 2016 o 12:04
A jeśli to nie pomoże - zresetuj urządzenie do ustawień fabrycznych.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!