Kopia zapasowa historii przeglądania google chrome

Rozwiązany/Zamknięty
Weronika - Zmodyfikowany dnia 14 sty 2019 o 08:21
 on30 - 14 lut 2017 o 14:07
Witam wszystkich serdecznie :)

Piszę z pytaniem może ktoś tutaj będzie potrafił mi pomóc. Otóż mój problem polega na tym, że z mojego komputera nie korzystam tylko ja. Bardzo często ktoś usuwa historię przeglądarki a mi zależy na tym abym miała do tego dostęp mimo, że ktoś wszystko usunął. Utworzyłam sobie konto google ale nadal mam wrażenie, że jak jest historia usunięta to na stałe. Czy ktoś potrafi mi pomóc? Już siedzę nad tym dłuższy czas i nie mogę sobie poradzić. Bardzo proszę o pomoc.
Zobacz również:

3 odpowiedzi

moto-rowy Posty 159 Data rejestracji czwartek 11 grudzień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 18 marzec 2019 414
5 mar 2015 o 10:16
Witaj,

Tak, z historia Google jest tak, że jak ktoś ją usuwa to już na stałe i przywrócić nie można, chociaż zawsze mi się wydawało, że jeśli przeglądasz z zalogowanym kontem (czyli otwartym gmailem) to zarówno historia, jak i zakładki zawsze tam będą, no ale może to się tyczy tylko zakładek.

Istnieje program Google Chrome Backup, ale on jest mało skuteczny. Na wszelki wypadek choć to raczej dotyczy plików i zakładek, możesz sobie skopiować folder z tymi informacjami, jak to zrobić jest pokazane tu https://www.youtube.com/watch?v=a6sAiG5-_80
W tej lokalizacji też może coś da znaleźć C:\Users\[username]\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default

Poza tym, jeśli piszesz, że z komputera korzysta wiele osób, to możesz je poprosić, żeby przeglądały strony w trybie incognito (Ustawienia-nowe okno incognito), wtedy one mają pewność, że po zamknięciu okna przeglądarki historia przeglądanych stron się nie zapisze, a Ty nie musisz się martwić, że ktoś usunął Twoją historię przypadkiem lub przy okazji.
10
Dziękuję Wszystkim bardzo za pomoc i poświęcony czas, coś będę kombinować :)
0
moto-rowy Posty 159 Data rejestracji czwartek 11 grudzień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 18 marzec 2019 414
6 mar 2015 o 15:47
Powodzenia, jak jeszcze będziesz mieć jakieś pytania to pisz śmiało!:)
0