Zasygnalizuj

Jak przywrócić zamknięte okno w Google Chrome [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie confessa - Ostatnia odpowiedź dnia 20 sty 2017 o 09:44 przez Floreo
Pomocy bardzo pomocy! Zamknęłam sobie niechcacy okno w Chrome jak się to przywraca?
Zobacz więcej 
Przydatny
-1
bardziej mniej
A jeśli okno zostało zamknięte z np: 10cioma zakładkami to czy w historii znajde całe okno do przywrócenia? za późno już by korzystać z "Niedawno używane karty"
Floreo 1209Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus środa 16 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 4 sty 2017 o 08:10
Ctrl+ Shift + T - przywraca ostatnio zamknięte karty.

Jeżeli piszesz, że za późno już na korzystanie z Niedawno używane karty, to pozostaje Ci przejrzenie Historii.

Zmień ustawienia Chrome'a, aby po takim incydentalnym zamknięciu, karty powróciły. Wielokropek > Ustawienia > Po uruchomieniu > Kontynuuj tam, gdzie skończyłem.
Odpowiedz
Maciej- 4 sty 2017 o 22:58
"Kontynuuj tam, gdzie skończyłem." - tą opcję mam zawszę włączoną.
Bardziej chodzi mi o sytuację że miałem otwarte drugie okno i musiałem zrestartować laptopa więc zamknąłem chrome i po ponownym uruchomieniu laptopa zamiast otworzyć dwa rożne okna otworzyłem dwa takie same i zanim się zorientowałem o tym to zdążyło zniknąć właściwe okno do otwarcia z "ostatnio zamkniętych kart".
I pytanie czy jeśli okno zniknie z tych "ostatnio zamkniętych kart" to czy można znaleźć potem w historii całe okno wraz z kartami które były w tym oknie?
Odpowiedz
Floreo 1209Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus środa 16 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 20 sty 2017 o 09:44
To już wtedy jest kłopot, bo karty zostały otwarte w różnym momencie, więc nie wyświetlają się w historii koło siebie.

Gdy zamykasz okna w Chrome, a potem je otwierasz w Historii jest opcja przywrócenia kart, ale jak zniknie, to już przepadło. Tu jest więcej o tej opcji: http://pl.ccm.net/faq/10117-jak-otworzyc-ostatnio-otwarte-okna-w-chrome
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
-2
bardziej mniej
Kliknij w trzy poziome kreski - prawy górny róg.
A tam wybierz "Niedawno używane karty" - czyli lista stron, które odwiedzałaś, zamknięta powinna być pierwsza z góry.

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!