Zasygnalizuj

Jak usunąć Viber? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie vipera - Ostatnia odpowiedź dnia 17 lut 2017 o 13:02 przez wwp13
Wystarczy odinstalować czy muszę coś specjalnie usuwać
Zobacz więcej 
Przydatny
+20
bardziej mniej
Czyli najpierw dezaktywzacja, potem usuwam aplikację?
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Przydatny
+5
bardziej mniej
w aplikacji jest opcja Dezaktywacja konta, jeśli nie wyłączysz konta przed usunięciem aplikacji to nic nie da, Twoje dane zostaną
Przydatny
+1
bardziej mniej
tak, dokładnie
Przydatny
+0
bardziej mniej
a proszę mi podpowiedzieć , co zrobić jeśli ktoś korzysta nadal z vibera na mój nr tel,a w praktyce nr tel już nie ma i nie mam możliwosci dezaktywowac z tel ,jest jakiś inny sposób żeby usunąć to konto???
borsuczek- 17 lut 2017 o 12:12
Ale co to znaczy że ktoś korzysta z Twojego numeru telefonu? Znasz tę osobę, masz z nią kontakt?
Odpowiedz
wwp13 2Posty piątek 17 luty 2017Data rejestracji piątek 17 luty 2017 Ostatnio zalogowany - 17 lut 2017 o 13:02
praktycznie nie ma tego nr w sieci ,ale na viberze on jest nadal,znam tą osobę ale ona nie chce tego zrobić niechce odinstalowac i zainstalowac na nowo tej aplikacji i szukam jakiegos sposobu zeby to usunąć ,nawet napisalem do vibera zeby wymusli potwierdzenie nr poprzez sms z tel ale oni maja to w dupie,wychodzi na to ze jedyna opcja jest taka ze jak tel szlak trafi to wtedy juz bedzie nie aktywny
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!