Czy serwisy typu StreamCloud są bezpieczne?

Rozwiązany/Zamknięty
Anonimowy - 3 gru 2014 o 10:55
 Anonimowy - 4 gru 2014 o 15:27
Hej, mam małe pytanie, ponieważ używam Linuksa i słyszałem, że ryzyko złapania wirusa jest o wiele mniejsze niż na Windowsie, o ile nie żadne. Ale chce się poradzić, czy mimo to uważacie, że strony do oglądania seriali i filmów typu Stream Cloud, które są najeżone pułapkami zanim się przejdzie do wideo, są bezpieczne z Linuksem, czy jednak trzeba się czegoś obawiać?

4 odpowiedzi

panda0001 Posty 88 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 20 maj 2016 17
3 gru 2014 o 16:35
Linuks jest bezpieczniejszy, ale ogólnie StreamCloud nie jest polecany, zresztą żaden serwis, który Cię przekierowuje z jednej strony na drugą nie jest pewny. Są metody wprowadzania wirusów poprzez JavaScript, tak słyszałam, więc nawet klikając na obrazek możesz sobie złapać wirusa, który potem poprzez dostęp do ciasteczek też Ci może narobić szkody.
2
e tam, z Linuksem nie ma obaw
1
Edyta Pukocz Posty 347 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Współpracownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 7 629
4 gru 2014 o 15:26
Nie do końca są nawet na Linuksie, ja bym unikała. Zresztą serwisy typu Stream Cloud pojawiają się i znikają, co jest związane z częstą likwidacją stron przekierowujących.
1
rozumiem, szkoda, ale macie rację, nie warto ryzykować.
1
Dołącz do nas!