Czy Mac wystarczy do gier komputerowych?

Rozwiązany/Zamknięty
Gukel - 5 lis 2014 o 10:05
zielony Posty 144 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 12 październik 2016 - 12 gru 2014 o 14:17
Witam, planuję kupić komputer, ale dużo gram w gry komputerowe, więc potrzebuję dobrego sprzętu, czy Msc się nada?

7 odpowiedzi

Zależy od gry, na przykład w Wiedźmina na Macu nie pograsz, za duże wymagania graficzne. Jak chodzi o kompa do gier, to raczej i tak nic gotowego nie będzie wystarczające. Najlepiej składak, ale z dobrych elementów, czyli na pewno procesor Intel Core, 16 GB Ramu, no i jak się da to dwie karty graficzne. Nie warto wydawać kasy na Maca, jak komputer ma CI służyc do gier. Pozdrawiam,
0
WilkRobert Posty 325 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 20 marzec 2019 278
5 lis 2014 o 14:37
Nie Mac, zdecydowanie nie, albo mocny komputer albo konsola.
0
a laptop wystarczy? jakie parametry by musiał mieć?
0
Ogólnie to nie, raczej się nie nadają, chociaż czytałem, że Acer Aspire V15 Nitro by się nadał, tylko że kosztuje z jakieś 4 tysiące, ja uważam, że najlepiej mieć dwa kompy, jeden stacjonarny do gier, a drugi laptop do pracy/Internetu itd, bo jak masz jeden i na nim ciągle gracz to go prędzej czy później zajedziesz.
0
ja CI polecam konsolę, bo wyjdzie Cię to taniej i nie będziesz ciągle używał jednego sprzętu, tzn wiesz znam ludzi, którzy na Macu grają w Diablo III, no ale ja uważam, że mieć jeden sprzęt do wszystkeigo to zły pomysł, moim zdaniem dobry komputer (niekoniecznie mac) + konsola np PS4
0
moto-rowy Posty 159 Data rejestracji czwartek 11 grudzień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 18 marzec 2019 414
11 gru 2014 o 10:42
Mac ma spoko grafiki, ale przede wszystkim przecież na Maca jest mało gier, jak wychodzą to na PC z Windowsem przecież. Jak dla mnie konsola
0
zielony Posty 144 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 12 październik 2016 72
12 gru 2014 o 14:17
nie chodzi o to czy się nada czy nie tylko jak pisze moto-rowy jest mało gier, tu masz listę https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Gry_na_platform%C4%99_Mac_OS
0
Dołącz do nas!