Zasygnalizuj

Darmowe mapy offline na Androida [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie skaczacypies 68Posty piątek 10 październik 2014Data rejestracji piątek 23 wrzesień 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 24 mar 2017 o 09:49 przez SerHamster
Czy ktoś zna jakieś darmowe mapy z nawigacją działające bez internetu na Androida? Bo Mapy Google mimo fajnych opcji bez neta są jednak porażką.
Zobacz więcej 
Przydatny
+4
bardziej mniej
Darmowe i bez internetu są may MAPS ME i jest to super aplikacja. Korzysta z map Google, więc precyzyjnie wskazuje trasę, ma bogatą bazę punktów, więc wystarczy wpisać "dworzec Katowice", nie trzeba znać dokładnego adresu. Do tego ma komunikaty głosowe, opcję pieszą i rowerową. Polecam!
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
ika- 2 lut 2017 o 11:40
Tylko w MapsME trzeba pamiętać, żeby pobrać odpowiednie kraje przed wyjazdem.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Hej, ja Ci polecam mapy Nokia HERE, które ukazały się na Androida wczoraj (http://pl.ccm.net/news/373-mapy-nokia-here-w-wersji-na-android tutaj o tym czytałem), bo działają offline (tylko wcześniej musisz sobie zapisać trasę lub obszar mając dostęp do Wi-Fi na przykład) i jako użytkownik również WIndows Phone wiem, że na tych telefonach działały be zarzutu, więc na Androidzie na bank też. Jedyne co, to warto poczekać, aż w Google Play pojawi się oficjalna i stabilna wersja. Jeśli chcesz już jednak spróbować w wersji beta, to możesz pobrać mapy HERE stąd. Mapy są dostępne na niemal wszystkie telefony z Androidem, chociaż są minimalne wymagania: Android Jelly Bean i co najmniej 1 GB RAM-u. Miłego używania.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja również polecam mapy HERE. Są niezawodne, Nokia naprawdę stworzyła świetną nawigację. Mapy możesz zapisać sobie w pamięci lokalnej telefonu, więc nie potrzebujesz dostępu do Internetu w trakcie ich używania. Działają płynnie i na moim telefonie zdecydowanie szybciej, niż Mapy Google. Linki masz już do pobrania od Mieszka w innym poście, ale jakbyś miał problemy i chciał krok po kroku zobaczyć, jak instalować pliki APK, to tu masz na przykładzie tych map poradnik: http://www.download.net.pl/darmowa-nawigacja-offline-here-juz-na-androida/n/4987/
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja próbowałem kiedyś map Sygic, sa oparte na TomTomie, działają offline i są po polsku.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Polecam Ci ten tekst:
http://pl.ccm.net/faq/9357-5-najlepszych-map-na-androida
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Mapy Google też są już dostępne w wersji offline.
SerHamster 294Posty sobota 3 maj 2014Data rejestracji 18 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - 24 mar 2017 o 09:49
Moje doświadczenia z Google Maps w trybie offline nie są najlepsze, raz działa, raz nie. MAPS ME to jest najlepsza opcja, jeśli nie masz dostępu do internetu, najbardziej pewna i niezawodna.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!