Zasygnalizuj

Komputer chodzi wolno - co robić? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Meastrio 392Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji środa 29 marzec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 7 kwi 2016 o 14:40 przez wojciech66
Mój komputer chodzi bardzo wolno, z tygodnia na tydzień zwalnia coraz bardziej i czasem zawiesza się nawet na kilka minut. Co mogę zrobić? Bardzo proszę o pomoc.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Meastrio, to, że komputer działa powoli, może być spowodowane kilkoma rzeczami. Być może jest zawirusowany. W takim wypadku dobrze użyć programu antywirusowego typu Kaspersky 2014

Może też byc tak, że Twój komputer wymaga odczyszczenia, usunięcia dawno nieużywanych plików lub nawet zainstalowania nowego systemu.

Zerknij to tekstu, znajdziesz w nim wiele bardzo ciekawych informacji: Mój komputer wolno chodzi, co robić?
Przydatny
+0
bardziej mniej
Na początek zacząłbym o CCleaner. usunie zbędne pliki, wyczyści pamięć, komputer przyspieszy.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja uzylbym programu System Mechanik iolo - jako program optymalizujacy system operacyjny PC.

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!