Zasygnalizuj

Jak uratować zalanego Ipoda? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie literka 193Posty środa 7 maj 2014Data rejestracji 24 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 7 kwi 2016 o 23:03
Hej, powiedzcie czy da się uratować zalanego Ipoda? Macie z tym doświadczenie? Mieliście juz tak? Co można zrobić?
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Ale napisz dokładniej co się stało, zalany jest całkiem i się nie włącza w ogóle? czy się uruchamia, ale źle działa? Ja nie mam z tym doświadczenie, ale no woda+sprzęt to nigdy nie jest dobre połączenie niestety ;/
Dodaj komentarz
Przydatny
+1
mniej bardziej
Niektórzy radzą rozkręcić na części pierwsze i przetrzeć wacikiem nasączonym spirytusem. Ale to trzeba zrobić zaraz po zalaniu...
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja sobie kiedyś wylałam kawę na telefon i amen, koniec, nic się nie dało zrobić, suszyłam szmatkami, stosowałam te metody z Internetu, że niby jak się ryżem obłożyc i zostawić, bo wchłonie, nieeee jak się nie włączał tak się nie włącza
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Niektórzy producenci w punktach serwisowych ponoć oferują osuszanie, nie wiem, czy to działa (nigdy nie miałem takiej sytuacji), ale zakładam, że na bank mega dużo oto kosztuje
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Zgadzam się z Krzyska, jak zalany to już koniec :(
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Zalany był całkiem i się nie włączył, trudno, moja wina była.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Tu masz dokładnie wyjaśnione co robić z zalanym komputerem i telefonem:

http://dajemyradę.pl/artykul/zalany-laptop-zatopiony-telefon-jak-uratowac-sprzet
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!