Zasygnalizuj

Jak wypromować bloga? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Krzyska 147Posty czwartek 8 maj 2014Data rejestracji 8 marzec 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 8 kwi 2016 o 08:38
Hej Wam, myślę od jakiegoś czasu, żeby założyć bloga, no ale wiadomo, skoro mam bloga, to chcę, żeby go czytało jak najwięcej osób, jak się to robi? Jakie macie rady?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Hej, no to wszystko zależy od charakteru bloga, czy to będzie taki "wszystko o moim życiu" czy na jakiś konkretny temat...
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Hmm no raczej konkretny, o książkach chciałam pisać
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Hej, jeśli to jest blog, to na początek na pewno musisz powymieniać linki z innymi blogami, dodać inne blogi do Twoich ulubionych itd możesz poprosić od razu o taką wymianę, ale nie wszyscy ludzie tak chcą
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
I pamiętaj bloga się od razu nie wypromuje, bo żeby ludzie go czytali, musi byc ciekawy,
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
dokładnie, dobry blog sam się promuje
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jak już będziesz mieć duzo postów możesz też napisać do wydawnictw itd bo oni czasami przysyłają egzemplarze książek do recenzji, ale to już jak blog będzie popularny
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jak już będziesz miała na tym blogu trochę treści i recenzji, to załóż fanpage na Facebooku.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Zawsze go możesz wypromować na facebooku albo naszej klasie, jak masz dużo znajomków
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Możesz też dodać link do Twojego podpisu na poczcie elektronicznej, chociaż jest takie ryzyko, że np wtedy Twoje maile będą komuś wchodzić w spam (np gmail ma bardzo silne czujniki spamowo-linkowe)
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Bardzo Wam dziękuję za te rady, przydało się. Więcej zawsze mile widziane , ale i tak jest super
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja jeszcze tylko dodam, że facebook obecnie jest najlepszą metodą, ale są jeszcze inne sieci społecznościowe. Polecam: http://www.bezsens.info/2011/04/jak-pozyskiwac-nowych-uzytkownikow-z-wszelkiego-rodzaju-spolecznosciowek/
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Najlepszą metodą zdobycia czytelników jest regularne zasilanie bloga treścią, a więc pisanie, pisanie i jeszcze raz pisanie. Najlepiej na aktualne tematy, które interesują duża liczbę użytkowników.

Na bloga trzeba także mieć pomysł, który odróżni Cię nieco od innych blogerów.
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!