Zasygnalizuj

Jak przywrócić usunięte wiadomości z Facebooka? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Malina - Ostatnia odpowiedź dnia 28 paź 2016 o 00:40
Hej, da się? jak to zrobić? gdzie nacisnąć?
Zobacz więcej 
Przydatny
+42
mniej bardziej
Są dwa sposoby odzyskania skasowanych wiadomości na Facebooku.

1. Należy zajrzeć do folderu Zarchiwizowane, tu wyjaśniamy, jak to zrobić: Facebook - jak odzyskać usuniętą wiadomość. Jeśli wiadomości, których szukamy nie ma w folderze, polecam rozwiązanie nr 2.

2. Należy pobrać kopię zapasową danych z Facebooka, czyli wszystkich naszych postów, zdjęć, filmów i innych materiałów. Kopia ta zostanie nam wysłana mailem, jako plik, który trzeba rozpakować i znaleźć to, czego się szuka. Tu wyjaśniamy Jak pobrac kopię zapasową danych z Facebooka.

Innych sposobów nie ma. Powodzenia!
wiluwilk 2Opublikowany post poniedziałek 17 październik 2016Data rejestracji poniedziałek 17 październik 2016 Ostatnia publikacja - 17 paź 2016 o 18:33
tak nie dziala , pojawiaja sie te wiadomosci ktore sa w skrzynce nie ma tych usunietych.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+9
mniej bardziej
a ja właśnie przywróciłem przypadkiem
tzn dawno temu usunąłem wiadomość do kumpla, teraz mu chciałem odpisać, wieć stworzyłem nową wiadomość i jak ją wysłałem i on mi potem odpisał to ta pierwsza którą wysłał dawno temu też się pokazała!
AAAAAAAAAA- 14 paź 2015 o 13:28
jak to mozliwe jak?
Odpowiedz
depaulin- 31 paź 2015 o 22:19
Bo wiadomość została zarchiwizowana ...
Odpowiedz
Boberos- 9 lis 2015 o 01:29
Dlaczego na forach udzielaja sie ludzie co nei maja zielonego pojecia.
panowie i panie tumacie wasze rozwiazanie.
http://www.yac.mx/pl/pc-tech-tips/internet/How_To_Retrieve_Deleted_Facebook_Messages_Photos_and_Videos.html
Odpowiedz
MadziuteQ- 23 lis 2015 o 08:10
Ale mimo wszystko po ściągnięciu tej kopii danych nie ma wiadomości, które się całkowicie usunęło. Mnie pokazuje tylko te, które mam w odebranych i te które są filtrowane, a potrzebuje przywrócić rozmowę z przed 2 miesięcy, której nigdzie już nie mam
Odpowiedz
ewela- 5 sty 2016 o 15:03
hej.Mam pytanie czy ci się udało odzyskac te wiadomości
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+3
mniej bardziej
Nie da się chyba.
mmm Pomocna - 30 lip 2016 o 00:27
gdzie jest ten spam
Odpowiedz
Floreo 788Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 25 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 1 sie 2016 o 10:02
Wejdź na stronę Wiadomości na FB: https://www.facebook.com/messages i z lewej strony obok Najnowsze jest Inne. Te Inne to właśnie tzw. spam.
Odpowiedz
Malina- 24 gru 2014 o 11:24
Jak wchodzę w folder spam to jest pusty, nie mam tam żadnych usuniętych konwersacji ;/
Odpowiedz
aga- 15 maj 2015 o 01:10
A gdzie jest ten folder spam???? Ja go nie widze
Odpowiedz
robim- 15 maj 2015 o 09:39
no bo to przecież nie działa, jak na górze jest napisaneod Facebooka,że nie ma takiej opcji, to przecież wiadomo, że nie będą działać takie sztuczki
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Facebook potwierdza, nie da się http://pl-pl.facebook.com/help/120994304648896

ale za to możesz archiwizować, prawie to samo, a da się odzyskać.
Sara Ilińska- 20 sie 2016 o 18:05
;) pątrzebuje teraz
Odpowiedz
zakłopotana Sara Ilińska - 10 paź 2016 o 21:40
Witam . Udało sie Pani odzyskać usunieta wiadomość ?
Odpowiedz
Bywa- 10 paź 2016 o 13:01
Ja potrzebuje odzyskać wiadomości z 2015 jak to zrobić?
Odpowiedz
zakłopotana- 10 paź 2016 o 21:58
nikt nic nie wie ?
Odpowiedz
Floreo 788Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 25 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 12 paź 2016 o 21:43
Karolllla udzieliła odpowiedzi w tym wątku wyżej. Tu jest bezpośredni link do jej sposobu odzyskania wiadomości: http://pl.ccm.net/forum/affich-4333-jak-przywrocic-usuniete-wiadomosci-z-facebooka#34
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Witam

Czy da się jakoś to ominąć?

CENTRUM POMOCY
Czy można odzyskać usunięte wiadomości?

Nie. Usunięcie wiadomości spowoduje jej trwałe skasowanie ze skrzynki odbiorczej. Jeżeli chcesz ukryć wiadomość w skrzynce odbiorczej, ale nie chcesz jej usuwać w sposób trwały, możesz ją zarchiwizować.

???
empi- 23 lis 2015 o 12:36
no nie, bo jeśli nie ma wiadomości w folderze Zarchiwizowane, gdzie trafiają czasem, ale nie zawsze i nie wszystkie, no to nie ma już innego sposobu
Odpowiedz
Desti- 28 paź 2016 o 00:40
Zgaduje że przywróci te wiadomości które były pisane z urzadzenia z którego je przywracamy
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!