Zasygnalizuj

Jak usunąć konto na Twitterze? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Kert2 136Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji 21 luty 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 6 wrz 2016 o 22:16 przez Floreo
Hej, mam taki oto problem, wydawało mi się, że usunąłem konto na Twitterze, ale teraz jak chcę założyć inne, to system mi nie pozwala, bo niby już używałem tego adresu e-mail. Może coś było nie tak, jak skutecznie usunąć konto na Twitterze? Mieliście już taki przypadek?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
A kiedy usuwałeś konto? Bo jeśli korzystasz z opcji "Dezaktywuj konto", istnieje ono jeszcze przez 30 dni - masz wtedy czas, żeby ewentualnie się rozmyślić, zmienić decyzję. Potem znika bezpowrotnie.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Chodzi o to, że nawet jak usuniesz konto, to Twitter i tak pamięta maila, więc jak chcesz założyć nowe konto, ale na stary adres email, to przed dezaktywacją konta powinieneś był zmienić dane mailowe w koncie, które będziesz usuwał (np na fikcyjny adres tymczasowy),a dopiero potem dezaktywować konto.
Przydatny
+0
bardziej mniej
no to lipa, bo już za późno, ale na przyszły raz będę wiedział.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Tu jest instrukcja, jak prawidłowo usunąć konto na Twitterze: http://pl.ccm.net/faq/1814-jak-usunac-konto-na-portalu-twitter
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!