Czy można odzyskać skasowaną historię?

Rozwiązany
Martusia Posty 433 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 lipiec 2017 - 11 sie 2014 o 13:32
 Makak - 22 lis 2014 o 22:18
Witajcie, skasowałam historię przeglądarki, a bardzo potrzebuję adresu strony internetowej, która tam była. Mogę to jakoś odzyskać?
Mam Windowsa 7, przeglądarka Chrome.
Zobacz również:

12 odpowiedzi

Google Site dotyczy stron internetowych, nie historii przeglądania online. Więc jeśli wchodząc na https://history.google.com/history/ nie udało się odnaleźć historii przeglądania online, to znaczy, że została usunięta bezpowrotnie. I przynajmniej z poziomu konta Google nie da się jej odzyskać. Google nie daje takiej możliwości.

Jest jeszcze jedna opcja, jeśli na komputerze nie usuwasz plików cookies, to w plikach cookies możesz znaleźć mniej więcej listę przeglądanych stron. Nie będzie to dokładna historia, ale coś się mogło uchować, mniej więcej niektóre z przeglądanych stron. Gdzie szukać plików cookies?
Mój komputer, dysk C, Documents and Settings, nazwa Twojego komputera, pliki cookies. Tam powinny być, no chyba że używasz programu CCleaner do czyszczenia cookies, no to wtedy nie da się.

Nie ma problemu, od tego jest forum, żeby pytać, jeśli czegoś się nie wie. Powodzenia :)
118
Dołącz do nas!