Gdzie najlepszy hosting?

Rozwiązany/Zamknięty
Alfred - 31 lip 2014 o 12:54
 oszek - 18 paź 2017 o 17:17
Hej, słyszałem pozytywne opinie o zenbox.pl.
Czy potwierdzacie?
Ewentualnie- gdzie jeszcze można hostować strony?

12 odpowiedzi

zwróć uwagę na takie rzeczy jak tu opisano http://projektlukas.pl/co-to-jest-hosting-internetowy-jaki-najlepszy/ i zapytaj czy firma jest w stanie to spełnić
6
Nazwa, Home - są w porządku, ale ceny mają wysokie.
1
cal.pl zawiodłem się bo mi zabrali domene
1
Hekko jest w porządku. Małe konto z kod rabatowym wyjdzie was 25 zł w pierwszym roku. A wiadomo, że najlepiej po prostu odpalić okres testowy i na tej podstawie ocenić jakość działania serwera. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania.
1
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
10 mar 2017 o 11:45
A skąd wziąć taki kod rabatowy?
0
Hej, co do zenboxu jak najbardziej potwierdzam, korzystam i jestem zadowolony.
Nie polecę niczego innego, bo moim pierwszym wyborem był właśnie Zenbox, a że jestem zadowolony, nie mam potrzeby zmiany.
0
ja też potwierdzam, że zenbox jest ok
0
Jak nie polski to masz jeszcze DreamHost
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
18 wrz 2014 o 17:05
A nazwa.pl, home.pl - takie rzeczy?
0
Warto pomyśleć nad zahostowanie się na cal.pl - przejrzyste warunki, dobra cena i bardzo przyzwoita stabilność
0
bo pewnie nie przedłużyłeś, a pisałeś do nich? Zawsze można napisać i próbować naprawić swój błąd, bo to nie ich wina, że nie opłaciłeś, czy tam przedłużyłeś. Ja mam bardzo dobrą opinię o cal.pl jeśli chodzi o obsługę techniczną. Zresztą musiałeś dostawać pprzypomnienia, albo coś w tym stylu.
0
Dokładnie też mam domenę na cal.pl i sprawuje się bardzo dobrze. Napisz do nich to wszystko ci wyjaśnią.
0
Zenbox jest fajny, ale jest drogi. Atthost wychodzi dwa razy taniej.
0
Ile ludzi tyle gustów. Ja przez już ponad rok korzystam z seohost. BOK mają na bardzo wysokim poziomie.
-1
pogos Posty 3 Data rejestracji środa 18 październik 2017 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 18 październik 2017
18 paź 2017 o 16:13
Hekko jest pewniakiem - nawet jeśli postawicie stronkę na najmniejszym koncie. Działam u nich od dawna, nie ma żadnych problemów, a serwer działa niezawodnie. Kwestia dopasowania czegoś odpowiedniego pod siebie.
0
Nie wiem czy najlepszy, ale od lat jestem na Firehost i żadne problemy się nie pojawiają.
Usługa działa stabilnie, niezawodnie, ma dobre parametry.
Z naszego doświadczenia - pierwsza klasa.
0
Dołącz do nas!