Zasygnalizuj

Zablokowano mi konto na Facebooku co robić? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie panda0001 88Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji piątek 20 maj 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 10 mar 2017 o 11:42 przez Karolllla
Nie zrobiłam nic złego, nie wiem, dlaczego jest zablokowane, co mam teraz zrobić? Dlaczego jest zablokowane?
Zobacz więcej 
Przydatny
+4
bardziej mniej
to musisz sprawdzić na stronie Facebooka i do nich napisać, jak oni zabokowali tylko oni moga odblokować
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
robert- 5 lip 2016 o 14:11
jak odblokowac fb
Odpowiedz
Karolllla 2375Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 21 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 5 lip 2016 o 15:53
Jeśli Twoje konto na FB zostało zablokowane, możesz odwołac się od tej decyzji, tu masz wyjaśnione jak to zrobić:
http://pl.ccm.net/faq/8898-jak-odblokowac-konto-na-facebooku
Odpowiedz
agnieszkaW 1Posty czwartek 14 lipiec 2016Data rejestracji 14 lipiec 2016 Ostatnio zalogowany - 14 lip 2016 o 21:31
Nie wiem co znaczy "Twoje identyfikatory" w formularzu odwołania. Załączyłam zdjęcie mojego prawa jazdy, ale też dostałam komunikat, że nie zostały wprowadzone lub są wprowadzone nieprawidłowo. Dalej nie mam ruchu. Czy trzeba wysłać dwa dokumenty?
Proszę o pomoc.
Odpowiedz
dorota matysik Karolllla - 9 mar 2017 o 22:37
Pomocy ! po zalogowaniu sie do mojego konta pisalo '' sesja wygasla '' po czym zostalam wylogowana .... logujac sie ponownie , dostalam informacje ze mam potwierdzic moje dane potwierdzilam , po czym wyskoczyl error 500 i koniec nie idzie sie zalogowac a w prawym gornym rogu pisze wyloguj ..
Pomocy konto jest nie aktywne , tak jakby usuniete .
Odpowiedz
Karolllla 2375Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 21 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 10 mar 2017 o 11:42
Próbowałaś logować się na swoje konto na innym sprzęcie, albo w telefonie?
Odpowiedz
Przydatny
+4
bardziej mniej
https://pl-pl.facebook.com/help/185747581553788 tutaj masz o tym artykuł i od razu link do powiadomienia Facebooka.
Czy ta odpowiedź była pomocna?  

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!