Zasygnalizuj

Czy na Facebooku da się usunąć wysłaną wiadomość? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie KaliKeli 144Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji środa 20 lipiec 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 1 maj 2017 o 15:45 przez Marek
Witam,a jeśli się da, to tylko swoją czy czyjeś też w konwersacji?
Zobacz więcej 
Przydatny
+21
bardziej mniej
Proszę, oto bardzo dokładna instrukcja Jak usunąć wiadomości w Messengerze.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+19
bardziej mniej
Możesz i czyjąś też możesz, ale musisz zrobić to tak , otwierasz rozmowę, ale nie na czacie, tylko w dużym oknie i klikasz w to takie zębate kółko i wybieraz usuń wiadomości, potem obok wiadomości pokażą Ci się po prawej stronie kwadraciki do zaznaczenia, więc zaznaczasz wiadomość i potem tylko potwierdzasz usunięcie. :DDD
xyz- 17 lis 2015 o 15:42
Niestety ale możesz ją usunąć tylko u siebie u tej osoby ta wiadomość zostanie niestety :(
Milusińska- 8 kwi 2015 o 21:08
Nie. To że usuniesz wiadomości nie znaczy że usunie się ona townież ze skrzynki znajomego.
bacha- 13 lis 2015 o 18:15
Niestety dla mnie masz rację
maja- 19 mar 2016 o 22:02
Ze skrzynki znajomego nie da się już usunąć wysłanej wiadomości. Ja usuwam na bieżąco to co napisze i wyślę a potem mam odpowiedz zwrotna a to znaczy ze wszystko dotarło pomyślnie pomimo iż było wcześniej u mnie wykasowane
Karolllla 2311Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 24 maj 2017 Ostatnio zalogowany - 24 mar 2016 o 14:06
Ja też tak czasem mam - wysyłam i usuwam, zanim ta osoba to zobaczy. A potem ona i tak to widzi. Nie wiem, o co chodzi.
Przydatny
+9
bardziej mniej
wwow, u mnie też działa!
Przydatny
+6
bardziej mniej
ej świetnie, dzięki, nie wiedziałam, że naprawdę tak można.!
Przydatny
+3
bardziej mniej
dlaczego u mnie ten sposób usuwania nie działa?
serek- 22 kwi 2015 o 07:03
no niestety w takim wypadku się nie da nic zrobić :(
Maru- 18 gru 2016 o 21:45
sprawcie żeby wam konto zablokowali za np nieprawidłowe nazwisko
Wtedy wasze wszystkie wiadomości znikają, a zostają tylko odpowiedzi 2 rozmówcy..
To tak jakby pisał sam z sobą.
Odpowiedz
Michał- 19 lut 2017 o 17:51
A czy jak mi zablokują konto i później odblokują to wszystkie moje wpisy i zdjęcia itd będą spowrotem czy również to usuwa i po odblokowaniu mam po prostu czyste konto?
Odpowiedz
Floreo 1053Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus środa 24 maj 2017 Ostatnio zalogowany - 20 lut 2017 o 12:19
Twoje konto wraca w niezmienionej postaci.
Odpowiedz
Michał- 20 lut 2017 o 23:21
Ale jak przywrócą mi konto to moje wysłane wiadomosci też zostaną przywrócone i nadal będą widoczne u odbiorcy czy to usuwa całkowicie??
Odpowiedz
Przydatny
+2
bardziej mniej
Ale jak przywrócą mi konto to moje wysłane wiadomosci też zostaną przywrócone i nadal będą widoczne u odbiorcy czy to usuwa całkowicie?
Marek- 1 maj 2017 o 15:45
Michał po co chcesz tak się bawić?
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!