Zasygnalizuj

Czy na Facebooku da się usunąć wysłaną wiadomość? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie KaliKeli 144Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji środa 20 lipiec 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 21 paź 2016 o 15:32
Witam,a jeśli się da, to tylko swoją czy czyjeś też w konwersacji?
Zobacz więcej 
Przydatny
+25
mniej bardziej
Proszę, oto bardzo dokładna instrukcja Jak usunąć wiadomości w Messengerze.
Dodaj komentarz
Przydatny
+24
mniej bardziej
Możesz i czyjąś też możesz, ale musisz zrobić to tak , otwierasz rozmowę, ale nie na czacie, tylko w dużym oknie i klikasz w to takie zębate kółko i wybieraz usuń wiadomości, potem obok wiadomości pokażą Ci się po prawej stronie kwadraciki do zaznaczenia, więc zaznaczasz wiadomość i potem tylko potwierdzasz usunięcie. :DDD
xyz- 17 lis 2015 o 15:42
Niestety ale możesz ją usunąć tylko u siebie u tej osoby ta wiadomość zostanie niestety :(
Odpowiedz
Milusińska- 8 kwi 2015 o 21:08
Nie. To że usuniesz wiadomości nie znaczy że usunie się ona townież ze skrzynki znajomego.
Odpowiedz
bacha- 13 lis 2015 o 18:15
Niestety dla mnie masz rację
Odpowiedz
maja- 19 mar 2016 o 22:02
Ze skrzynki znajomego nie da się już usunąć wysłanej wiadomości. Ja usuwam na bieżąco to co napisze i wyślę a potem mam odpowiedz zwrotna a to znaczy ze wszystko dotarło pomyślnie pomimo iż było wcześniej u mnie wykasowane
Odpowiedz
Karolllla 2002Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 24 mar 2016 o 14:06
Ja też tak czasem mam - wysyłam i usuwam, zanim ta osoba to zobaczy. A potem ona i tak to widzi. Nie wiem, o co chodzi.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+9
mniej bardziej
wwow, u mnie też działa!
Dodaj komentarz
Przydatny
+5
mniej bardziej
ej świetnie, dzięki, nie wiedziałam, że naprawdę tak można.!
Dodaj komentarz
Przydatny
+2
mniej bardziej
dlaczego u mnie ten sposób usuwania nie działa?
anitghaaha- 22 mar 2015 o 13:40
A jesli ta osoba juz przeczytala to i tak da sie usunac?
Odpowiedz
deri- 22 mar 2015 o 16:50
da się, no ale jak już i tak przeczytała to chyba nic to nie da :D
Odpowiedz
zdenerwowana- 21 kwi 2015 o 22:37
a jak to zrobić, proszę mi udzielić pomocy, bo chcę jedną wiadomość usunąć, którą ta osoba juz przeczytała. Dziękuję za odpowiedź
Odpowiedz
zdenerwowana- 21 kwi 2015 o 22:45
wysłałam do kogoś wiadomość, a ta osoba to przeczytała, następnie ja ją usunęłam i u mnie jej nie widać, ale u tej osoby widać i co teraz? przy zablokowaniu czy nawet dezaktywacji konta wszystko zostaje. Nic nie da się zrobić :(
Odpowiedz
serek- 22 kwi 2015 o 07:03
no niestety w takim wypadku się nie da nic zrobić :(
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!