Zasygnalizuj

Jak pobrać filmik z Wrzuta.pl? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Kert2 140Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 3 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 18 sty 2017 o 23:25 przez dawidb119
Czy to działa tak samo jam na YouTube?
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
bardziej mniej
Jak pobrać filmik z Wrzuta.pl
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Emel- 30 paź 2015 o 15:28
Ja tam nie korzystam z wrzuta.pl tylko z filefox.pl i tam pobieram filmy i seriale.
Przydatny
+0
bardziej mniej
nie wiem jak jest na YouTube, ale widziałem kiedyś w necie taki myk, że odtwarzasz plik na Wrzucie i potem jak przechodzić do plików tymczasowych to możesz z nich skopiować na pulpit ten filmik, bo one przecież i tak się zapisują w plikach tymczasowych, ale to było na Internet Explorer, a tego mało kto używa.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Niestety na Wrzutę.pl nie działa ta sztuczka, nie da się, spróbuję jeszcze to co pisze Amalia.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Może wypróbuj aTube Catcher?
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jest taka strona http://pobieranie-wrzuta.pl - wklejasz link do filmu, klikasz "Pobierz" i gotowe.
nazwa- 1 lip 2015 o 12:18
no tylko trzeba uważać, gdzie się klika Pobierz, bo tam wychodzą różne linki
piiu- 23 paź 2015 o 16:19
mega trzeba z tym uważać, sobie można zawirusować kompa
Przydatny
+0
bardziej mniej
Znajdź ten teledysk na Youtube i z pomocą tej strony http://pobieraniezyt.pl pobierzesz samą muzykę w mp3 lub teledysk - jak wolisz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
-1
bardziej mniej
Możesz też spróbować tej metody Jak pobrać wideo z Youtube bez użycia żadnego programu. Wprawdzie chodzi o Youtube, ale to jest tylko kwestia linków i z Wrzutą też powinno zadziałać.
Przydatny
-1
bardziej mniej
a ja korzystam od dawna tylko ze stronki androidmp3.pl
wklejam tam linka z youtube, soundcloud, vimeo, wrzuta itp
i pobieram ile chce w super jakości, do tego mają mobilną wersję, więc mogę pobierać wszystko bezpośrednio na swojego smartfona :D

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!