Facebook - jak odzyskać hasło, gdy nie przychodzi mail ani sms z linkiem/kodem

Zamknięty
Karolina - 23 kwi 2019 o 12:33
 Vilo - 1 maj 2019 o 20:46
Mam problem z odzyskaniem hasła, którego zapomniałam. Próbowałam już wszystkiego i nie mam pomysłu co mogę jeszcze, może Wy się kiedyś spotkaliście z takim problemem i możecie mi pomóc?

Poniżej opis oraz co próbowałam:
- mam ustawione dwuskładnikowe uwierzytelnianie, co jest pierwszym problemem. Wpisując adres mailowy nie dochodzi link do resetu hasła (sprawdzałam spam, wprowadzałam różne adresy mailowe, nic), wpisując numer telefonu, nie przychodzi sms (również sprawdzałam różne numery).
- mam też ustawione zaufane kontakty, sztuk 3. Dostałam kody od znajomych, wprowadziłam i tu pojawił się komunikat: "Za często próbujesz, spróbuj później". No więc czekałam, najpierw 24 h (tak jest napisane w centrum pomocy), nic nie dało, dalej pojawia się komunikat, następnie 48h i ostatnio prawie cały tydzień. Myślałam, że tydzień pomógł, bo pojawił się nowy komunikat, że kody wygasły, to ja oczywiście wzięłam nowe, wpisałam i pojawił się ten sam komunikat co wcześniej, czyli: za często próbujesz.
- próbowałam też: różnych przeglądarek, trybu incognito, usuwania plików cookies. Przeszukałam internet jak dostać się do centrum pomocy facebooka, znalazłam jakiś link i bombarduję ich mailami, ale nie ma odpowiedzi (na jakiejś stronie było napisane, że nie ma centrum pomocy facebooka na EU, więc może nie dochodzi), próbowałam też społeczność facebooka, ale tam nikt nie odpowiada na żadne pytania związane z odzyskaniem hasła. Próbowałam też pisać na stronach, które niejako pośredniczą w kontakcie z centrum pomocy, majac nadzieje, że może mogą się przebić do fb spoza EU).

Już nie wiem co zrobić, jak mogę zrestetować hasło. Na tę chwilę, jestem zalogowana na telefonie i prywatnym komputerze, więc może jest jakaś opcja sprawdzenia hasła bez jego wpisywania (nie mam zapisanego hasła w przeglądarce)?

1 odpowiedzi

Jaki system tel.
0
Dołącz do nas!