Facebook, twoje konto jest tymczasowo niedostępne

Zamknięty
geos41 Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 11 marzec 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 11 marzec 2019 - Zmodyfikowany dnia 11 mar 2019 o 08:05
Juliazk Posty 2 Data rejestracji niedziela 12 kwiecień 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 12 kwiecień 2020 - 12 kwi 2020 o 00:12
Dzień dobry,

Mam pytanie, chcę się zalogować do FB i pisze mi: Mechanizm zabezpieczający
Wyślemy na Twój numer telefonu wiadomość z kodem potwierdzającym, aby potwierdzić Twoją tożsamość.
Wygląda na to, że wykorzystujesz tę funkcję w sposób niezgodny z jej przeznaczeniem. Przestań zbyt szybko wykonywać czynności albo możliwość korzystania przez Ciebie z tej funkcji zostanie zablokowana.
Mechanizm zabezpieczający
Wysłaliśmy 6-cyfrowy kod na numer:
I nie przychodzi żaden kod potwierdzający,robiłem to kilkanaście razy,jestem niby zalogowany, bo mogę wybrać wyloguj ale nie jestem na koncie,nic nie mogę przeglądać...czy ktoś tak miał?
Zobacz również:

2 odpowiedzi

geos41 Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 11 marzec 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 11 marzec 2019 6
11 mar 2019 o 18:25
Witaj markuspololo.
Często to codziennie się logowałem i wylogowywałem,tylko ostatnio w tym dniu logowałem sie na smartfonie na inne 3 konta by mieć zapisane już w smartfonie hasło,to takie konta rezerwowe o innych nikach,mało korzystam z nich,a zablokowali mi to konto główne,i dlaczego żaden SMS do mnie nie dociera? pisze ze na mój numer przyypisany do konta wysłali SMS z kodem odblokowującym a żaden SMS ani razu nie przyszedł,resetowanie-zmiana hasła działa,mogę zmienić hasło,nawet na moment byłem na swoim koncie na osi czasu przez około 5 sekund i wtedy znów ta informacja by sprawdzić moją tozsamość przyjdzie SMS,nie wiem co się stało,czy to koniec konta? chciałem tam pisać do nich w formulazu ale nie mogę bo pisze że widać ze twoje konto nie zostało zablokowane,a jedynie jest czasowo niedostepne.
6
Mam to samo, poradziłeś sobie ? Pisze do obsługi z innego konta, już tydzień bez odp...
0
Juliazk Posty 2 Data rejestracji niedziela 12 kwiecień 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 12 kwiecień 2020 > arek
12 kwi 2020 o 00:12
Moj profil Facebook został „zablokowany” około miesiąc temu. Przy logowaniu wyświetla mi się potwierdzenie mojej tożsamości poprzez wpisanie kodu który przyjdzie na numer telefonu powiązany z Facebookiem. Niestety konto jest połączone z numerem telefonu którego już nie posiadam. Kontaktowałam się również z posiadaczem mojego starego numeru telefonu niestety kod który mi podał nie działa a nowo wygenerowane kody nie przychodzą. Używając panelu pomocy dla kont zablokowanych wyświetla mi się wiadomość ze moje konto nie jest zablokowane. Co mogę zrobić? Jak skontaktować się z Facebookiem?
0
Dołącz do nas!