Messenger problem z kontem

Zamknięty
MarlenaWesolowska - 23 lut 2019 o 08:40
 MarlenaWesolowska - 26 lut 2019 o 08:55
Dzień dobry,
Ponad tydzień temu zmieniłam tel nie mogę zalogować się do swojego messengera nie mam fb odinstalowałem messengera ze starego tel
Ponownie zainstalowałem messengera na nowym telefonie
Cały czas pokazuje ze mój numer tel jest zalogowany na innym urządzeniu każą potwierdzić czy to mój numer jak go potwierdzam to jest komunikat ze jestem zablokowana bo zbyt dużo razy się logowałem
Szczerze mam już dość pisze do tzw pomocy technicznej która ma mnie gdzieś nikt tam nie odpusuje
Czy jest ktoś w stanie mi pomoc jak mam odzyskać to konto co zrobić może jest jakiś kontakt telefoniczny a nie tylko pisanie na forum gdzie i rak nikt nie odpisuje
Dziękuje i pozdrawiam
Marlena


Konfiguracja: iPhone / Chrome 72.0.3626.74

3 odpowiedzi

Trisza Posty 208 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 9 grudzień 2019 367
26 lut 2019 o 08:36
Cześć,

Na pewno musisz odczekać kilka dni, zanim podejmiesz kolejne próby logowania, to jedyny sposób na komunikat "zbyt częste próby logowania". FB nie określa sztywno, jak długo trzeba czekać, ale wiadomo, że im więcej było prób, tym dłuższa jest blokada.

Poza tym - czy wpisujesz numer telefonu z kierunkowym +48?
0
MarlenaWesolowska
26 lut 2019 o 08:44
Tak wpisuje +48 i nic zreszta obecnie nie odinstalowałem z telefonu messengera
Widzę moje konto pokazuje ze oczekuje na połączenie
Za chwile pokazuje ze połączono i nagle wyskakuje komunikat ze mój nr tel jest zalogowany na innym urządzeniu.
Odinstalowałam messengera z poprzedniego tel ale nie wylogowalam się tylko odinstalowałam
Szczerze mówiąc trwa to już 2 tyg i nic
Nie wiem co robić szkoda ze nie ma jakiejś stacjonarnej pomocy z waszej strony może wtedy byłoby łatwiej niż pisanie maili
Pozdrawiam
0
Trisza Posty 208 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 9 grudzień 2019 367
26 lut 2019 o 08:46
A komputer stacjonarny? Nie jesteś zalogowana na swoje konto na żadnym komputerze?
0
MarlenaWesolowska
26 lut 2019 o 08:52
Nie mam fb messengera miałam tylko w telefonie
Ale sprawdziłam ze mój kolega który mi pomagał nie zrozumiał ze nie mam fb i prawdopodobnie w swoim komputerze założył mi przez przypadek konto z mailem który był przeznaczony do Messenger
Dziś ma to sprawdzić i ewentualnie usunąć to konto
Nie wiem tylko czy mój mail będzie działał do mojego konta w Messenger ponieważ jak chce się zalogować wpisując mojego maila to mówi ze nie prawidłowy login a jak wpisuje nr tel to mówi ze jestem zalogowana na innym urządzeniu
Wiec może tu jest problem sama już nie wiem
0
Trisza Posty 208 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 9 grudzień 2019 367
26 lut 2019 o 08:54
Nie zaszkodzi spróbować :)
0
MarlenaWesolowska
26 lut 2019 o 08:55
Spróbuje i mam nadzieje ze pomoże
To ostatnia nadzieja ????
0
Dołącz do nas!