Jak powrócić do Messengera bez Facebooka?

Zamknięty
Marmolinio92 Posty 1 Data rejestracji niedziela 23 grudzień 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 23 grudzień 2018 - Zmodyfikowany dnia 27 gru 2018 o 12:20
 Queen - 19 cze 2019 o 18:52
Dzień dobry,

Mam problem z Messenger miałem go bez FB i tam miałem kontakty wiadomość i zdjęcia na tym najbardziej mi zależy ale postanowiłem założyć FB i no jak chciał los połączyłem email z Messengera do rejestracji na FB i wyszło tak że połączyło ale nie tak jak chciałem usunęło wszytko znaczy Messenger zalogował się tak jak by od nowe konto a na tamte nie mogę się zalogować bo loguje już na te nowe tymi danymi czy mogę tamto oryzkac jakoś moi znajomi widzą tamte konto jak bym ich zablokował proszę o pomoc

Konfiguracja: Android / Chrome 71.0.3578.99
Zobacz również:

2 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
27 gru 2018 o 12:20
Witaj Marmolinio92,

W aplikacji Messenger należy przełączyć się na inne konto - w Twoim przypadku na to poprzednie, utworzone bez konta na Facebooku.

Otwórz aplikację Messenger, kliknij swój awatar w prawym górnym rogu. Przejdź do sekcji Przełącz konto. Jeżeli widzisz swoje stare konto, kliknij je. Jeżeli nie ma innego konta, poza tym z Facebooka, kliknij ikonę plusa i podaj dane logowanie innego konta, a następnie przełącz się na to konto.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

17
Dołącz do nas!