Messenger - jak odzyskać archiwum?

Zamknięty
Kuba - Zmodyfikowany dnia 14 gru 2018 o 21:27
moto-rowy Posty 159 Data rejestracji czwartek 11 grudzień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 18 marzec 2019 - 17 gru 2018 o 08:17
Dzień dobry,
Mój problem dotyczy messengera. Otóż wczoraj odinstalowałem messengera z telefonu, po czym zainstalowałem to ponownie za jakiś czas ale zniknęła mi cała historia. Pierwotnie logowalem się na numer telefonu, bo nie mam konta fb. Kiedy ponownie instalowalem tym razem lite podczas rejestracji chyba przypadkowo założyłem konto na fb i mój numer został podpięty pod to. Następnie skumalem że tak nie chcę i odinstalowałem lite i zainstalowałem normalnego. Ale ten już przy rejestracji kojarzył numer z tym kontem i oczywiście żadnych moich archiwalnych wiadomości nie mam. A u znajomych figuruję w tej chwili jako dwie osoby.
Czy jest możliwe w tej sytuacji powrót do pierwotnej sytuacji? Tzn. Ze bym był znowu tym pierwszym gościem z całym archiwum. Gdzie ewentualnie Messenger to zapisuje? Czy to można odzyskać w jakiś sposób?



Konfiguracja: Android / Chrome 71.0.3578.98
Zobacz również:

2 odpowiedzi

moto-rowy Posty 159 Data rejestracji czwartek 11 grudzień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 18 marzec 2019 414
14 gru 2018 o 21:28
Cześć,

jeśli dobrze rozumiem, korzystasz z konta, które nie jest połączone z kontem na FB, tak?
W takiej sytuacji nie ma możliwości odzyskania archiwum.
7