Zasygnalizuj

Allegro czy ebay gdzie się bardziej opłaca sprzedawać? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Merkur - Ostatnia odpowiedź dnia 21 mar 2017 o 10:25 przez Mcl
Witam wszystkich

Nie jestem profesjonalnym sprzedawcą, ale z drugiej strony całkiem sporo sprzedawałem do tej pory na Allegro, tylko że coraz mniej mi się podoba ich polityka, podwyższanie cen za wystawianie itd. Myslałem, czy by sie przenieśc na ebay, ale nie wiem, czy warto, bo nie miałem tam nigdy konta. macie jakieś doświadczenia? Będę wdzięczny
Przydatny
+4
bardziej mniej
Z drugiej strony, czemu przez jakiś czas nie spróbujesz wystawiać na eBayu? Przecież konta Allegro nikt Ci nie każe likwidować, a nuż eBay Ci się spodoba. Allegro jest w Polsce bardziej popularne, to fakt, ale np na eBayu ktoś może się zainteresować Twoją ofertą, bo będzie dla niego atrakcyjna z powodu różnicy w walucie
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Mcl- 21 mar 2017 o 10:25
Dziękuję za podpowiedź:)
Odpowiedz
Przydatny
+1
bardziej mniej
Ja wolę eBay, moim zdaniem lepiej działa, jest bardziej przejrzysty
Przydatny
+1
bardziej mniej
Na eBayu pozwalają dodać zdjęcia w wielu formatach i pierwsze 12 jest za darmo
Przydatny
+0
bardziej mniej
Po tym jak się ostatnio na ebay włamali to nie wiem, czy to spoko opcja. Mnie też Allegro wkurza, ale nie wiem, czy jest jakaś lepsza opcja.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jeśli sprzedajesz w Polsce to tu Allegro jest o wiele bardziej popularne, łatwiej znajdziesz kupców. Więc - mimo wszystkich niedogodności - chyba nie warto z niego rezygnować.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja bym został przy Allegro, bo ok pobierają opłaty ale np dosyć dobrze działa centrum sporów w razie jak się pojawią
Przydatny
+0
bardziej mniej
Możesz też spróbować na OLX - jest ostatnio coraz bardziej popularne.

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!