Allegro czy ebay gdzie się bardziej opłaca sprzedawać?

Rozwiązany/Zamknięty
Merkur - 26 cze 2014 o 10:55
 Mcl - 21 mar 2017 o 10:25
Witam wszystkich

Nie jestem profesjonalnym sprzedawcą, ale z drugiej strony całkiem sporo sprzedawałem do tej pory na Allegro, tylko że coraz mniej mi się podoba ich polityka, podwyższanie cen za wystawianie itd. Myslałem, czy by sie przenieśc na ebay, ale nie wiem, czy warto, bo nie miałem tam nigdy konta. macie jakieś doświadczenia? Będę wdzięczny

7 odpowiedzi

Edyta Pukocz Posty 347 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Współpracownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 7 629
26 cze 2014 o 13:51
Z drugiej strony, czemu przez jakiś czas nie spróbujesz wystawiać na eBayu? Przecież konta Allegro nikt Ci nie każe likwidować, a nuż eBay Ci się spodoba. Allegro jest w Polsce bardziej popularne, to fakt, ale np na eBayu ktoś może się zainteresować Twoją ofertą, bo będzie dla niego atrakcyjna z powodu różnicy w walucie
Edyta Pukocz

redaktor & social media manager - CCM Polska

2
Dziękuję za podpowiedź:)
0
Ja wolę eBay, moim zdaniem lepiej działa, jest bardziej przejrzysty
1
Na eBayu pozwalają dodać zdjęcia w wielu formatach i pierwsze 12 jest za darmo
1
Po tym jak się ostatnio na ebay włamali to nie wiem, czy to spoko opcja. Mnie też Allegro wkurza, ale nie wiem, czy jest jakaś lepsza opcja.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
12 sty 2015 o 10:57
Możesz też spróbować na OLX - jest ostatnio coraz bardziej popularne.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
26 cze 2014 o 12:59
Jeśli sprzedajesz w Polsce to tu Allegro jest o wiele bardziej popularne, łatwiej znajdziesz kupców. Więc - mimo wszystkich niedogodności - chyba nie warto z niego rezygnować.
-2
Ja bym został przy Allegro, bo ok pobierają opłaty ale np dosyć dobrze działa centrum sporów w razie jak się pojawią
-2
Dołącz do nas!