Dlaczego YOY.TV nie działa??

Rozwiązany/Zamknięty
telemanka - Zmodyfikowany dnia 4 sty 2019 o 23:27
 djantoine - 10 lip 2018 o 11:25
Dzień dobry,

Korzystałam z telewizji internetowej YOY.TV, mam opłacony abonament na miesiąc wprzód. Od dwóch dni telewizja nie odbiera. Widzę cały czas komunikat:

Ta witryna jest nieosiągalna
Serwer yoy.tv odrzucił połączenie.
Wypróbuj te rozwiązania:

Sprawdź połączenie
Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową
ERR_CONNECTION_REFUSED

Jestem wściekła i czuję się oszukana.

Czy ktoś mi może to wytłumaczyć?
Zobacz również:

8 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
11 sty 2018 o 21:41
Na Facebooku YOY.TV pojawiła się taka informacja:

Mamy chwilowe problemy z serwerami. Serwis jest tymczasowo niedostępny. Serdecznie przepraszamy za niedogodności.
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

6
Ja również mam ten sam problem...serwer yoy tv odrzucił połączenie...
0
Mam to samo od dwóch dni :/
0
U mnie to samo,wykupione na 60 dni i nie dziala!
0
Ja wykupione na pol roku i gdzies wlasnie przeczytalam ze zgarneli 3 kolesi ktorzy nielegalnie rozprowadzali to Tv...yajebiscie!!!!
zlodziej na zlodzieju!!!!!!
0
jak znam życie to tak bo oni mają to głęboko w d---e ja miałem szczęście bo mi ewentualnie dwa dni polecą a ciągło mnie opłacić też na 6 m-cy chyba mi się fukneło
0
Tylko co w sytuacji, kiedy strona nie działa a ja mam wykupiony abonament ? Czy te dni po prostu przepadną ?
3
...a przepadną, przepadną... Jestem w tej samej sytuacji. Chcącemu, ponoć nie dzieje się krzywda!
0
Do wykupu skłonił mnie pobyt za granicą, bez znajomości języka i uczucie, że chyba już nie żyję, skoro nic do mnie z Polski nie dociera. Próby odbioru vod.tvp.pl nie powiodły się ze względu na "prawa autorskie". A płacę abonament i po rejestracji loguję się ilekroć chcę coś obejrzeć. A tam "prawa autorskie"?. Zawsze tylko z jednego urządzenia równocześnie... Poniosły mnie nerwy i - po wielogodzinnych poszukiwaniach - udało mi się trafić na to yoy.tv! Choć wiele transmisji rzeczywiście wieszało się, to jednak podstawowy polski pakiet tv publicznej (za który płacę abonament) hulał bez zarzutu... Pierwszy pakiet niski na próbę, potem dziewięćdziesiątka, i dwa razy po sześćdziesiąt... Praktycznie z każdego miejsca na świecie!!

No i tak urwało się!

Wiem jedno: gdyby vod.tv.pl można było oglądać na tej samej zasadzie, nigdy by mnie to YOY nie przyciągnęło. Huczna "cyfryzacja" życia publicznego!! Tylko co z dostępem do polskiej tv za granicą? Często zmieniając miejsce pobytu w ciągu roku, nie będę za każdym razem kupować jakiejś platformy, z jednym, stałym adresem, na jednym urządzeniu.Iitp., itd...
0
Bzykammadzie > Zyx
10 lut 2018 o 23:42
Dekoder ''ZERO Vu '' telewizja internetowa,potrzebujesz ruter polaczyc cablem CAT6 z dekoderem,zadnych anten sat czy naziemnych. Skonfigurowany na odbieranie telewizji z 30 platform, cala europa,azja,USA.Z listy 27 krajow wybierasz POLAND i masz nc+ ,polsat,koszt 110-130 £ na rok.Mieszkam w Angli.Znalazlem na amazonie , Skontaktowalem sie ze sprzedawca,wybralem FULL Opcje,zaplacilem. Sprzedawca skonfigurowal mi ZERO na wszystkie platformy tv z calego globu,oczywiscie wszystko w HD z mozliwoscia nagrywania. Na deser wszystkie polskie IPle ,VODy odkodowane,jest ich ok 15 + okolo 30 kanalow z filmami dla doroslych. Uzywam Zero od pol roku , wczesniej Zalukaj tv potem YOY tv. Nie ma zadnego porownania Zero przyprawia mnie codziennie o szeroki usmiech. Jezeli masz przyzwoite stale lacze to polecam,jesli internet masz wolny to szkoda pieniedzy.
Pozdrawiam.
0
Oplacilem za rok i szlak trafil ,co za fajans.Zbyszek z Holandi
0
AnnaKrokoszyska
15 sty 2018 o 00:39
ja również niestety nie odbieram tv pomimo opłaconego abonamentu :(
1
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
15 sty 2018 o 07:56
Na stronie YOY.TV pojawiają się kolejne wpisy o problemach z serwerami:

1
Shogun64 Posty 3 Data rejestracji poniedziałek 15 styczeń 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 15 styczeń 2018 1
15 sty 2018 o 20:57
Karolina na jakiej stronie strona Yoy tv nie odpowiada czyli nie istnieje .
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
16 sty 2018 o 07:23
0
cos dlugo ta awaria trwa...
0
Trisza Posty 208 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 9 grudzień 2019 367
30 sty 2018 o 10:08
Obawiam się, że to nie jest awaria tylko po prostu koniec YOY.TV...
0
Shogun64 Posty 3 Data rejestracji poniedziałek 15 styczeń 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 15 styczeń 2018 1
15 sty 2018 o 20:53
Niestety będziemy musieli się z tym pogodzić że ktoś z nas sobie zakpil
Nie wierzę w jakąś awarię takie usuwane są górą 48 godzin jeżeli firma jest rzetelna .
1
http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/telewizja-przez-internet-w-ofercie-bylo-160-kanalow-teraz-sa-zatrzymania,n,1000211827.html
1
yoytv to chyba zamkneli a nie awaria? ale znalazlam nawet alternatywe - wp pilot, mozna ogladac za darmo :)
0
Grupa zostala aresztowana za dzialalnosc przestepcza
0
zawiedziony
16 mar 2018 o 12:20
http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/telewizja-przez-internet-w-ofercie-bylo-160-kanalow-teraz-sa-zatrzymania,n,1000211827.html
0
Dołącz do nas!