Czy ta osoba mnie zablokowała? Instagram

Rozwiązany
zuzua - Zmodyfikowany dnia 19 gru 2018 o 22:18
 Lena - 7 paź 2022 o 09:28
Cześć,

mam wątpliwość co się stało - czy ktoś mnie zablokował, czy też np zawiesił czasowo swoje konto..
wchodząc w skrzynkę direct, nadal widzę profil tej osoby jako członka rozmowy, widzę info że ją obserwuję, widzę możłiwość zablokowania jej lub zgłoszenia,
widzę profil pusty bez zdjęcia, przy próbie wejścia na ten profil nie pokazuje mi się zupełnie nic poza nazwą użytkownika na górze (brak info o ilości zdjęć, czy ilości osób obserwujących i obserwowanych).

sprawdzałam z innym kontem tą drogą - mając historię rozmowy w skrzynce direct, osoba blokująca mój profil znikała całkowicie z członków rozmowy, widoczna byłam tylko ja (tj bym pisała sama do siebie), a tutaj nie znika ta osoba

dodatkowo zniknęły lajki tej osoby (pierwszej wspomnianej) z moich zdjęć, nie widze też jej komentarzy, pomimo, że widzę ilość komentarzy - tj by nadal tam były (np ilość kom 16, a wchodząc w nie mogę przeczytać tylko np 9 - swoje i innej osoby ).

przy próbie wyszukania osoby po nazwie - brak wyników

z góry dziękuję, przeszukałam już chyba wszystko, ale aż takich szczegółów nie znalazłam :(

pozdrawiam!
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
27 gru 2017 o 22:27
Nie znam odpowiedzi na pewno, ale być może konto zostało zawieszone.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

3
zuzua > Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021
28 gru 2017 o 15:28
sprawdzałam z innego konta założonego na ten sam adres email.. nie znajduje użytkownika.
jeśli by usunęła konto to całkiem zniknęłyby jej komentarze pod moimi zdjęciami, a ja widzę że jest ich większa ilość niż mogę przeczytać, czyli są niewidoczne dla mnie oraz innych osób które czytają (one też widzą większą ilość kom niż mogą przeczytać)
całkiem nie ograniam jak to działa
1
Lena > zuzua
7 paź 2022 o 09:28

Dzień dobry, czy udało się Pani rozwiązać tę sprawę? Mam dokładnie taka sama sytuacje.

pozdrawiam

Lena 

1
Dołącz do nas!