Oszukałam na Wish. Co teraz?

Rozwiązany/Zamknięty
Baska88 Posty 1 Data rejestracji niedziela 10 grudzień 2017 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 10 grudzień 2017 - Zmodyfikowany dnia 11 gru 2017 o 19:00
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 - 11 gru 2017 o 07:39
Kupiłam coś na portalu Wish... Były to 2 bransoletki. Przesyłka doszła po OK miesiącu. Przesyłka była rejestrowala. Odebrałam ja wraz z innymi przesyłkami które tego dnia przyszły. Wystapilam o zwrot pieniędzy i załączyłem zdjęcie innych bransoletek. WYsłałam ich zdjęcie i na tej podstawie dostałam zwrot pieniędzy. Jednak wysłałam zdjęcie dwóch innych bransoletek które też kupilam od innego sprzedawcy. Pieniądze serwis mi zwrócił jednak dzisiaj miałam połączenie na tel z Chin. I wiem że to od tego sprzedawcy. Boję się że zorientowali się że otrzymałam zwrot mimo ze nie powinnam. Czy mogę mieć problemy? Wartość bransoletek 140zl za obie czy z Chin mogą wystąpić do prokuratury o popełnieniu przestępstwa? Żałuję tego... Nawet mogę im oddać pieniądze. Pierwszy i ostatni raz oszukalam :( jak myślicie czy chiny mogą wystąpić do.Polski o ukaranie mnie? Co mi grozi?

1 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
11 gru 2017 o 07:39
Czy możesz mieć problemy? Trudno powiedzieć, pewnie możesz, jeśli sprzedawca uprze się i uzna, że opłaca mu się z Tobą walczyć. Dla spokoju i czystego sumienia, może odbierz ten telefon i spróbuj się dogadać. Zawsze możesz powiedzieć, że się pomyliłaś, że zamówiłaś dużo podobnych przedmiotów w jednym czasie etc.
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

5
Dołącz do nas!