Jak przywrócić ukryty kanał na YouTube?

Rozwiązany/Zamknięty
plejad Posty 1 Data rejestracji wtorek 28 listopad 2017 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 28 listopad 2017 - Zmodyfikowany dnia 4 gru 2017 o 15:00
 krotochwilny Pedro - 4 gru 2017 o 15:02
Wiem, że trzeba się zalogować na kanał i jak się chce wejść na swoje konto wyskakuje okienko i tam podaje się nazwę użytkownika : imie i nazwisko i potem klika utwórz kanał ALE kiedy klikam utwórz kanał to mi wyskakuje że mam wpisać też coś w okienko:nazwisko, a wczesniej mialem jedną nazwe tylko w okienku: imie,
i jak wpisuje jakąś nazwę w: nazwisko, to mi wyskakuje, że nazwa zostala niedawno zmieniona i tak oto nie mogę przywrócić kanału bo nie mam nazwy... proszę o pomoc.
Nie wiem czy jasno wyrazilem pytanie.

2 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
30 lis 2017 o 10:29
Piszesz, że klikasz w "Utwórz kanał" - chcesz stworzyć nowy kanał, czy zmienić widoczność takiego, który już istnieje?
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

4
krotochwilny Pedro
4 gru 2017 o 15:02
Dodaj jakiś podkreślinik, byle utworzyć nazwę kanału. Potem wróć do poprzedniego okienka i tam dodaj jakiś inny znak, np. 1. Teraz wejdź w nazwę kanału, usuń podkreślinik i masz swoją nazwę.
0
Dołącz do nas!