Zasygnalizuj

Jak przywrócić ukryty kanał na YouTube? [Rozwiązany]

zadaj pytanie plejad 1Posty wtorek 28 listopad 2017Data rejestracji 28 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 4 gru 2017 o 15:02 przez krotochwilny Pedro
Wiem, że trzeba się zalogować na kanał i jak się chce wejść na swoje konto wyskakuje okienko i tam podaje się nazwę użytkownika : imie i nazwisko i potem klika utwórz kanał ALE kiedy klikam utwórz kanał to mi wyskakuje że mam wpisać też coś w okienko:nazwisko, a wczesniej mialem jedną nazwe tylko w okienku: imie,
i jak wpisuje jakąś nazwę w: nazwisko, to mi wyskakuje, że nazwa zostala niedawno zmieniona i tak oto nie mogę przywrócić kanału bo nie mam nazwy... proszę o pomoc.
Nie wiem czy jasno wyrazilem pytanie.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Piszesz, że klikasz w "Utwórz kanał" - chcesz stworzyć nowy kanał, czy zmienić widoczność takiego, który już istnieje?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Dodaj jakiś podkreślinik, byle utworzyć nazwę kanału. Potem wróć do poprzedniego okienka i tam dodaj jakiś inny znak, np. 1. Teraz wejdź w nazwę kanału, usuń podkreślinik i masz swoją nazwę.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!