Zasygnalizuj

Co to są launchery i skąd je pobrać?

Zadaj pytanie Aziznar89 - Ostatnia odpowiedź dnia 26 kwi 2016 o 14:12
Witam, nie wiem co to jest, wiem tylko że to jest na komórki, ale do czego służy i kto tego może używać?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Launcher to jest taki typ aplikacji, który tworzy skróty np na ekranie od używanych aplikacji i możesz spersoanlizować swój telefon. Launchery są na smartfony, jak masz z Androidem no to wiadomo z Google Play ściągasz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
a na Windows Phone też są czy tylko na Androida??
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Na Windows Phone niewiele, ale an Androida niedługo wypuści Nokia, zobacz Zlauncher Nokii
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja lubię ApexLauncher, ale żeby wszystkie przeglądnąć to najlepiej Google Play przekopać
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja polecam CM Launcher 3D, który pozwoli przerobić interfejs urządzenia z androidem na trójwymiarowy.
KaliKeli 144Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji środa 20 lipiec 2016 Ostatnio zalogowany - 30 mar 2016 o 19:33
Ogólnie w sklepie Google Play masz masę tych Launcherów, ale pamiętaj, żeby pobrać odpowiedni do swojego modelu telefonu.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Google Launcher jest zupełnie w porządku.
Meastrio 379Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 31 mar 2016 o 10:58
Co to jest??
Odpowiedz
Floreo 800Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 31 mar 2016 o 12:03
To jest launcher od Google, czyli program uruchamiający na Androida. Masz pod ręką wyszukiwarkę Google, a na ekranie głównym jak przesuniesz palcem w prawo, masz dostęp do kart Google Now, czyli pogody, proponowanych stron etc.
Odpowiedz
Meastrio 379Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 31 mar 2016 o 16:04
Skąd to się bierze?
Odpowiedz
Floreo 800Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 26 kwi 2016 o 11:37
Ze sklepu Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.launcher
Odpowiedz
Meastrio 379Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 26 kwi 2016 o 14:12
Brzmi ciekawie. Sprawdzę, dzięki.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!