Zasygnalizuj

Snapchat nagrywa ekran

zadaj pytanie Roxi225 1Posty wtorek 31 październik 2017Data rejestracji 31 październik 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 17 lis 2017 o 13:10 przez Floreo
Mam problem ze Snapchatem
Mianowicie Snap sam nagrywa mi ekran czatu ale nigdzie tego nie zapisuje. Nagrywa mi za każdym razem jak tylko wejdzie na czat z kim. Nie wiem czemu tak się stało ale nie chce żeby tak było. Ktoś może ma jakiś pomysł?
Reinstal nic nie pomógł
Przydatny
+1
bardziej mniej
Próbowałeś zgłaszać ten problem ekipie Snapchata? Tu znajdziesz instrukcję, jak to zrobić

http://pl.ccm.net/faq/10619-snapchat-jak-zglosic-problem-z-aparatem
Trisza 141Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji 16 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 16 lis 2017 o 08:50
Oprócz reinstalacji, czasem pomaga wylogowanie i ponowne zalogowanie do aplikacji oraz wyczyszczenie pamięci cache.
Odpowiedz
Floreo 1343Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 17 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 17 lis 2017 o 13:10
Właśnie miałam to pisać.

Swoją drogą zastanawia mnie, co dalej będzie ze Snapchatem. Na naszym forum ilość pytań o awarie tej aplikacji jest naprawdę duża. W dodatku Snapchat ma słabe wyniki finansowe. Ktoś musi im chyba rzucić koło ratunkowe.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!