Zasygnalizuj

Za mało miejsca na aktualizację [Rozwiązany]

zadaj pytanie szaszek 9Posty wtorek 8 grudzień 2015Data rejestracji piątek 27 październik 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 31 paź 2017 o 09:44 przez Karolllla
Mam w telefonie kartę 15 GB pamięci dodatkowej. Niestety, okazuje się ona niewystarczająca. Mam dosłownie kilka aplikacji, a i tak non stop borykam się z problemem braku miejsca na aktualizacje, na zdjęcia, na wideo.

Chcę kupić nową kartę SD. Jak mogę dokonać wymiany, aby wszystkie dane powróciły na moje konto?
Przydatny
+1
bardziej mniej
Włoż kartę do laptopa, skopiuj dane na dysk komputera. Potem włóż do laptopa nową karte i po prostu skopiuj na nią wszystko, na czym Ci zależy.

Masz adapter do karty? Jeśli nie, kupisz go w zestawie z nową kartą.

Powodzenia!
Karolllla 2618Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 9 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 31 paź 2017 o 09:44
Jeszcze jedno. Zanim wybierzesz rozmiar karty, sprawdź w parametrach telefonu, jaką kartę możesz w nim zainstalować. Jeśli kupisz za dużą, nie zadziała.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!