Zasygnalizuj

Snapchat dzwonienie [Rozwiązany]

zadaj pytanie robertgsxr1000 - Ostatnia odpowiedź dnia 3 lis 2017 o 11:10 przez Karolllla
witam... mam nastepujacy problem a mianowicie nie moge dzwonic przez snapa do znajomych, gdy nawiazuje polaczenie po chwili wyskakuje mi komunikat " dzwonienie zyskalo nowe funkcje zaktualizuj snapa " klikam zaktualizuj i wyskakuje mi snapchat w google play store... co dalej???(wczoraj pobralem nowego) prosze o pomoc...
Przydatny
+0
bardziej mniej
Po przeniesieniu do Play Store powinien być widoczny guzik zaktualizuj.

Jeśli już masz aktualną wersję, ale wciąż borykasz się z problemem, sprawdź czy twój telefon nie ma jakiejś aktualizacji.

Snapchat jest chimeryczną aplikacją. Jego funkcje są niekompatybilne z wieloma telfonami.

Czasami dobrym rozwiązaniem jest wylogowaniem się i ponowne zalogowanie. Innym razem pomocne może być odinstalowanie aplikacji i jej ponowna instalacja.
Karolllla 2618Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 9 listopad 2017 Ostatnio zalogowany - 3 lis 2017 o 11:10
Możesz też zgłosić probelm ekipie Snapchata. Tu znajdziesz instrukcję, jak to zrobić: Snapchat – jak zgłosić problem z aparatem
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!