Problem z Messengerem

Rozwiązany/Zamknięty
ja 123 - Zmodyfikowany dnia 10 paź 2017 o 15:36
 ja123 - 24 paź 2017 o 13:46
Witam serdecznie po aktualizacji gdzie mam najnowsza wersie messangera Nadal mam starą wersję na nowym telefonie. Po zalogowaniu sie znajomego aplikacja nagle zyskuje nowy interfejs jednak po powrocie na moje konto wita mnie stary, nudny widok z niebieską belką u góry. Tak samo jak zaloguje się na kolegi telefonie mam stary wygląd a on nowy Po tylu miesiącach i aktualizacjach uważam że wszystkie konta powinny dotwarzać dostęp do nowego interfejsu z funkcjami Mój Dzień i nowym, czystym desingiem. Ma ktoś pomysł jak to naprawić

3 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
Zmodyfikowany dnia 24 paź 2017 o 13:35
Kwestia różnego wyglądu Messnegera jest spowodowana tzw. testami a/b. Część użytkowników jest "wylosowana" do nowego wyglądu, inni nie. Nie ma tu wtedy znaczenia aktualność aplikacji. Na tym samym telefonie można zalogować się na dwa różne konta i mieć dwa odrębne layouty aplikacji.

Nie da się przyspieszyć procesu wdrażania aktualizacji. Trzeba czekać, aż właściciel aplikacji zdecyduje się wdrożyć nowości także na naszym koncie.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

2
rozumiem właśnie tak myślałem że aktualizacje nie mają tu znaczenia
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
11 paź 2017 o 10:00
Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to czekać na aktualizację. Nie wiem, według jakiego klucza Facebook rozsyła użytkownikom swoje aktualizacje, ale takie historie się zdarzają. Jaki masz model telefonu?
0
Witam serdecznie model telefonu to Sony Xperia z5 compact 2016. Powiem Panu tak to jest problem z kontem na messenger albo na Fb bo kolega się loguje na moim telefonie ma nowy wygląd z opcja Mój Dzień. A nawet ja na jego telefonie się loguje i jest stary wygląd niebieski na jego telefonie.
A co do aktualizacji dostałem wczoraj aktualizacje messengera z data 9 październik 2017, wersja 139.0.0.17.85 to jest z tego co wiem najnowsza i nadal mam stary niebieski wygląd
0
Dołącz do nas!