Viber na PC. Mam już w telefonie. PC nie reaguje na nr telefonu

Rozwiązany/Zamknięty
pruszczak Posty 1 Data rejestracji piątek 15 wrzesień 2017 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 15 wrzesień 2017 - 15 wrz 2017 o 16:48
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 19 wrz 2017 o 08:33
Witajcie Eksperci!
Używam Vibera w Samsungu S4. Działa jak należy. Właśnie zainstalowałem Vibera na PC (z Windowsem 10). Niestety nie przechodzi przez proces logowania. Pyta o mój nr telefonu. Wybieram kraj i wpisuję nr komórki na której używam Vibera (bez zera) i przez ułamek sekundy pojawia się ekran "connecting to Viber" i za chwilę ponownie pojawia się ekran z polem do wpisania numeru telefonu. I tak mogę sobie ten numer telefonu zatwierdzać w nieskończoność. Nic się więcej nie dzieje. Na telefon nie przychodzą żadne smsy z kodami autoryzacji ani inne informacje. Porażka. Nie wiem co z tym fantem zrobić. Proszę o pomoc!
Z góry dziękuję.

1 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
19 wrz 2017 o 08:33
Wpisujesz numer komórki z prefiksem +48 i bez zera? Jeśli tak, a aplikacja nie działa, to najprościej odinstalować Vibera z komputera i zainstalować ponownie.

Możesz także zerknąć do porady, w której opisaliśmy zalecane przez Viber kroki w przypadku, gdy nie doszedł kod aktywacyjny.
1
Dołącz do nas!